• Soutěže
Live stream
Live stream
TV Program
18:00   Basketbal CSKA Moskva - Maccabi T.A.   Basketbal - muži - Euroliga Live stream jen pro přihlášené
18:00   Volejbal Vizura Beograd - K.Yuzhny   Volejbal - ženy - CEV Cup Live stream jen pro přihlášené
18:20   Tenis Gomez Emilio - Struvay Eduardo   Tenis muži - dvouhra - Morelos - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
18:30   Basketbal VEF Riga - Nižnyj Novgorod   Basketbal - muži - VTB league Live stream jen pro přihlášené
18:35   Tenis Querrey Sam - Donaldson Jared   Tenis muži - dvouhra - Delray Beach - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
18:45   Basketbal Fenerbahce Ulker - Olympiakos   Basketbal - muži - Euroliga Live stream jen pro přihlášené
18:50   Tenis B.Baker/Mektič - Erlich/Lipsky   Tenis muži - čtyřhra - Delray Beach - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
19:00   Basketbal CZ Beograd - Galatasaray   Basketbal - muži - Euroliga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Lední hokej Brynäs - Rögle   Lední hokej - muži - Švédská liga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Lední hokej Färjestad - Karlskrona   Lední hokej - muži - Švédská liga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Lední hokej Linköping - Örebro   Lední hokej - muži - Švédská liga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Lední hokej Luleä - Djurgarden   Lední hokej - muži - Švédská liga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Lední hokej Malmö - Växjö   Lední hokej - muži - Švédská liga Live stream jen pro přihlášené
19:00   Snooker Gould Martin - Bingham Stuart   Snooker - muži - Championship league Live stream jen pro přihlášené
19:00   Snooker Day Ryan - Walden Ricky   Snooker - muži - Championship league Live stream jen pro přihlášené
19:00   Tenis Babos/Šafářová - Bukta/Stollar   Tenis ženy - čtyřhra - Budapešť - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
19:05   Tenis Marchenko Illya - Tsonga Jo-Wilfried   Tenis muži - dvouhra - Marseille - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
19:05   E-sporty Mousesports - Team Kinguin   Counter Strike - ESL Pro League Live stream jen pro přihlášené
19:30   Tenis Langer Nils - Berrettini Matteo   Tenis muži - dvouhra - Bergamo - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
19:40   E-sporty Alternate aTTaX - Fnatic Academy   Counter Strike - SL I-League Live stream jen pro přihlášené
19:45   Tenis Raja/Sharan - Klaasen/R.Ram   Tenis muži - čtyřhra - Delray Beach - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
20:00   Snooker Heathcote Louis - White Jimmy   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:00   Volejbal Paris Volley - Nantes   Volejbal - muži - Francouzská liga Live stream jen pro přihlášené
20:10   Snooker Collumb Michael - Swail Joe   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:15   Šipky Chisnall Dave - Klaasen Jelle   Šipky - muži - Premier League Live stream jen pro přihlášené
20:20   Snooker Wild Michael - Womersley Daniel   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:30   Snooker Barrett Jamie - Baird Sam   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:30   Tenis Monfils Gael - Stakhovsky Sergej   Tenis muži - dvouhra - Marseille - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
20:30   Volejbal Civitanova - Modena   Volejbal - muži - Italská liga Live stream jen pro přihlášené
20:35   Tenis Carreno-Busta Pablo - Estrella Victor   Tenis muži - dvouhra - Rio de Janeiro - antuka Live stream jen pro přihlášené
20:35   Tenis Fritz Taylor Harry - Young Donald   Tenis muži - dvouhra - Delray Beach - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
20:35   Tenis Zeballos Horacio - Dolgopolov Aleksandr   Tenis muži - dvouhra - Rio de Janeiro - antuka Live stream jen pro přihlášené
20:40   Snooker Xintong Zhao - Davis Mark C.   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:45   Basketbal Milan - Barcelona   Basketbal - muži - Euroliga Live stream jen pro přihlášené
20:45   Šipky Van Gerwen Michael - Lewis Adrian   Šipky - muži - Premier League Live stream jen pro přihlášené
20:45   Tenis A.Gomez/Patino - Mertens/Samper   Tenis muži - čtyřhra - Morelos - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
20:45   Tenis Bambridge/Lawson - A.Krajicek/Withrow   Tenis muži - čtyřhra - Morelos - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
20:50   Snooker Craigie Sam - Dunn Mike   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
20:50   Tenis Janowicz Jerzy - Basic Mirza   Tenis muži - dvouhra - Bergamo - tvrdý povrch Live stream jen pro přihlášené
21:00   Snooker Stefanow Adam - Xiongman Fang   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
21:10   Snooker Lawler Rod - Guodong Xiao   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
21:20   Snooker Poomjaeng Dechawat - Patrick Fraser   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
21:30   Fotbal Antigua a Barbuda - Kanada   Fotbal - do 20 let - Mistrovství CONCACAF, Kostarika Live stream jen pro přihlášené
21:30   Snooker Boileau Josh - Yong Zhang   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
21:30   Šipky Anderson Gary - Wade James   Šipky - muži - Premier League Live stream jen pro přihlášené
21:40   Snooker Bingtao Yan - Vafaei Hossein   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
21:50   Snooker Wilson Sydney - Hicks Andy   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
22:00   Snooker Selt Matthew - Weston Jason   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
22:10   Snooker Santos Itaro - Zhe Chen   Snooker - muži - Shoot out Live stream jen pro přihlášené
22:15   Šipky Taylor Phil - Huybrechts Kim   Šipky - muži - Premier League Live stream jen pro přihlášené

Uvedené časové údaje jsou jen orientační. Společnost CHANCE neručí za správnost a aktuálnost zobrazovaných informací (např. aktuální skóre nebo hrací doba).

Copyright © 2017 CHANCE a.s.
loader