• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 25. 11. 2020 v době od 01:00 do 02:30 bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. Chance, a. s.
Zavřít

PŘEDSTAVENÍ CHANCE

Sázková kancelář Chance je expert na sázky na sport. Kurzová nabídka Chance patří celosvětově mezi nejširší a nejkvalitnější na trhu. Najdete tu kurzy na nejpopulárnější sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis, ale i na ty méně obvyklé, jako je třeba futsal, plochá dráha, šipky či snooker. Chance vypisuje také společenské sázky – například na výsledky voleb, vítěze hudebních či talentových soutěží nebo třeba na Oskara či Českého lva. Ovšem kurzovými sázkami to v Chanci nekončí. Pokud vás víc baví loterie, můžete si na pobočkách Chance zahrát číselnou loterii Korunka. Kurzové sázení kombinuje umění sázkaře dobře tipovat, mít přehled o sportovních výsledcích, ochotu riskovat i mít štěstí. Sázková kancelář Chance má pro své klienty kvalitní služby, širokou kurzovou nabídku, věrnostní systém plný hodnotných cen. Ale neusíná na vavřínech a tak neustále vyvíjí nové produkty, které budou přinášet ještě více radosti ze sázení.

Chance patří mezi tři největší sázkové kanceláře v České republice. Na svět přišla v roce 1991 v moravsko-slezském městě Frýdek-Místek. První pobočka otevřela v Ostravě a dnes najdete Chanci na víc než 200 místech po celé republice. Od roku 2013 je Chance součástí holdingu Tipsport. Vyznavači online a live sázek sestavují své tikety na www.chance.cz, kde je kromě spousty kurzů čeká navíc i široká nabídka streamovaných sportovních utkání. V rámci největší sázkařské komunity v ČR mohou sázející sdílet své úspěchy, tipy na zajímavé tikety, bojovat o goldeny a jiné ceny v mnoha soutěžích a především hledat inspiraci mezi těmi nejlepšími sázkaři.

Provoz sázkové kanceláře se řídí herními plány schválenými Ministerstvem financí ČR, které jsou závazné jak pro samotnou společnost, tak pro sázející. Chance je členem Asociace provozovatelů kursového sázení (APKURS), jejímž hlavním cílem je přispívat k férovým postupům a transparentnosti (www.apkurs.cz).

Chance je titulárním partnerem hokejové Chance ligy a podporuje i další, především sportovní aktivity v rámci ČR.

Emisní podmínky jsou k dispozici tady a tady.