Oblíbené sporty
Vymazat

Fotbal
Fotbal

Fotbal - muži

Lední hokej
Lední hokej

Tenis
Tenis

Basketbal
Basketbal

Ostatní sporty (A-Z)

Americký fotbal
Americký fotbal

Americký fotbal - muži

Badminton
Badminton

Badminton muži - dvouhra

Badminton ženy - dvouhra

Badminton muži - čtyřhra

Badminton ženy - čtyřhra

Badminton mix

Bandy
Bandy

Biatlon
Biatlon

Biatlon - muži

Biatlon - ženy

Bojové sporty
Bojové sporty

Box
Box

Curling
Curling

Curling - muži

Curling - ženy

E-sporty
E-sporty

Florbal
Florbal

Futsal
Futsal

Golf
Golf

Házená
Házená

Plážový fotbal
Plážový fotbal

Plážový fotbal - muži

Pool
Pool

Rugby
Rugby

Sjezdové lyžování
Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování - muži

Sjezdové lyžování - ženy

Skoky na lyžích
Skoky na lyžích

Skoky na lyžích - muži

Společenské sázky
Společenské sázky

Šachy
Šachy

Šipky
Šipky

Vodní pólo
Vodní pólo

Vodní pólo - muži

Volejbal
Volejbal

Ukaž další

kurzyDnes kurzyZitra
Nebyl nalezen žádný odpovídající sport.
  • AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Fotbal Fotbal (15)
  • Zápas
  • 1.poločas
  • Sázka bez remízy
  • Handicap
  • Počet gólů
  • Tým dá gól
  • Každý tým dá gól
  • Výhra o 2 a více (-1.5)
  • Výhra o 3 a více (-2.5)
  • Nejvyrovnanější
  • 1.5
  • 2.5
  • 3.5
  • V 1. poločase (1.5)
Skotský pohár, Fotbal - muži
1
10
0
02
2
Auchinleck Talbot - Arbroath Auchinleck Talbot - Arbroath
25438 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 14:45
23.11.2019 14:45
Albion Rovers - Airdrie Albion Rovers - Airdrie
25762 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Bonnyrigg Rose - Montrose Bonnyrigg Rose - Montrose
25768 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Dumbarton - Forfar Dumbarton - Forfar
25440 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
East Fife - BSC Glasgow East Fife - BSC Glasgow
25766 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Edinburgh City - Annan Ath. Edinburgh City - Annan Ath.
25764 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Elgin - Alloa Elgin - Alloa
25441 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Formartine - East Kilbride Formartine - East Kilbride
25443 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Inverurie - Broxburn Athletic Inverurie - Broxburn Athletic
25767 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Morton - Brora Rangers Morton - Brora Rangers
25442 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Partick - Penicuik Athletic Partick - Penicuik Athletic
25761 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Queen South - Queens Park Queen South - Queens Park
25763 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Raith Rovers - Peterhead Raith Rovers - Peterhead
25769 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Stirling Albion - Clyde Stirling Albion - Clyde
25765 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00
Stranraer - Dunfermline Stranraer - Dunfermline
25439 Přidat do Mého výběru Odebrat z Mého výběru
23.11.2019 16:00
23.11.2019 16:00