• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 16.08.2018 v době od 00:00 do 05:00 hodin, bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. CHANCE a.s.
Zavřít

Bolts vs. Caps! Trefí se duo Kučerov - Oshie?

22. květen 2018

Washington odvrátil konec sezony. Šestý zápas konferenčního finále mu sedl, Tampu vynuloval 3:0. O všem podstatném tak rozhodne bitva č. 7! Kdo se bude radovat? „Caps jsou v této sérii v každém utkání aktivnější, několikrát ale ztroskotali na výborném Vasilevském. Lightning teď musí být více pod tlakem – měli na hokejkách mečbol a nedokázali ho proměnit,“ věří Ovečkinovi a spol. MAVERICK23 (v kurzu 2,16). Také hrajete hosty? Vsaďte si, play off NHL sledujte živě na streamech a válku o postupový bod proložte live sázkami!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Které dvojici/trojici střelců to bude v klíčovém duelu série lepit? Minimálně jedna branka z dílny imaginárního dua Kučerov – Oshie má kurz 1,62, naopak žádná 2,13. A co dvojka Stamkos – Point? Trefí se tito útočníci Bolts dohromady alespoň dvakrát (3,5)? Gólové sucho v podání tria Kuzněcov – Palát – Bäckström má kurzovou hodnotu 2,84.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 71x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chceš přispívat do diskuzního fóra? Přihlaš se do svého účtu u Chance nebo si účet zdarma založ!

Založit účet