• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, dne 26.4.2019 v době od 0:40 do 0:55 hodin, bude internetové sázení mimo provoz z důvodu plánované údržby systému. Děkujeme za pochopení. Chance a.s.
Zavřít

Krmenčík, Salah a Messi. Nebo bude vše jinak?

20. březen 2018

Koruna pro krále střelců? Prestižní ocenění kdekoli na světě, v evropských top ligách pak dvojnásob. Fotbalové soutěže pomalu ale jistě spějí do finiše a přetahované o pozici nejlepšího šutéra ve Španělsku, Itálii, Anglii nebo Česku nabírají na obrátkách! Chcete se do tohoto boje také zapojit? Využijte speciálních příležitostí, které pro vás bookmakeři vypsali!


Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

1. česká liga

V domácí lize za sebou týmy mají jedenadvacet kol. Nejvíc přesných zásahů má na svém kontě plzeňský Michael Krmenčík, který obrany soupeřů pokořil dvanáctkrát a navíc má ještě odložený duel s Baníkem k dobru. Udrží odstup před jedenáctigólovým Milanem Škodou ze Slavie a bude nejlepší? Na to si můžete vsadit v kurzu 1,35. Pokud naopak věříte muži v červenobílém, pošlete do hry kurz 3,5.

Jarní části sezony pak zatím nad očekávání dobře vychází Jihlavě a jejímu střelci Davisi Ikaunieksovi. Zaskočí všechny a bude mít na konci ročníku nejvíce zásahů právě lotyšský sniper s kurzem 15?

1. anglická liga

A jak vypadá situace v Evropě? Třeba v anglické Premier League kráčí za oceněním hned ve své premiérové sezoně v Liverpoolu Mohamed Salah. Ten má zatím u svého jména 28 gólů. Věříte, že před sebe už nikoho nepustí v kurzu 1,12? Nejblíž je k němu Harry Kane (24), ale ten v nadcházejících zápasech kvůli poraněným postranním vazům v pravém kotníku svou sbírku nerozšíří. V závěru soutěže by tak musel pořádně zabrat, aby mohl v kurzu 8 slavit.

1. španělská liga

Ještě velké drama slibuje španělská LaLiga. Lionel Messi, který v deváté sezoně v řadě pokořil hranici 25 branek a s třígólovým náskokem vede, nemá zatím nic jisté. Po bídném vstupu do sezony se totiž rozstřílel Cristiano Ronaldo. Přitom v říjnu měla opora Barcelony na portugalského snajpra k dobru 11 branek. Jenže od té doby se Argentinec trefil v lize 13krát, kdežto CR7 už 22krát! V posledním kole potvrdil vynikající formu, když čtyřmi zásahy pomohl k výhře bílého baletu nad Gironou 6:3.

Oba dva se o trofej Pichichi v posledních letech přetahují. Od ročníku 2009/10 slavil Messi čtyřikrát, Ronaldo třikrát. Kdo bude španělským kanonýrem letos? Bude to opora Blaugranas v kurzu 1,25 nebo dotáhne svou stíhací jízdu do zdárného konce rodák z Madeiry (4)?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 393x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet