• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

ŽIVĚ: Hvězdy FIFA 20 dnes v boji proti koronaviru

25. března 2020

Charitativní projekty na podporu boje proti koronaviru stále přibývají a esporty jsou vzhledem k možnému online zápolení pro tento účel ideální. Ve čtvrtek se uskuteční Entropiq Charity Fifa Cup. Veškerý výtěžek, který bude minimálně 100 tisíc korun, poputuje na nákup plicních ventilátorů pro FN Na Bulovce. A na koho se můžete těšit? V turnaji, jehož hlavním partnerem je Nadace Tipsport, se představí absolutní česká špička! Vsaďte si, sledujte napínavé duely v přímém přenosu na streamu a skórujte v live sázkách!


STREAM + LIVE SÁZKY: ACS Emerickson – FKT dalas94 (17:40)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Do boje proti pandemii se můžete zapojit i vy, stačí přispět přímo na Twitchi přes vložené tlačítko Donate. A jak bude celý turnaj, který pořádá nový profesionální tým s velkými ambicemi Entropiq, v populárním titulu FIFA 20 probíhat?

V módu Friendlies online na 2×6 minut reálného času si to rozdají ti nejlepší z každého týmu. Za Entropiq Štěpán ´Riijk´ Sobocki, Spartu bude reprezentovat Jan ´Emerickson´ Krupička, Plzeň Lukáš ´T9Laky´ Pour, barvy Teplic hájí Martin ´Dalas94´ Vujtík a v dresu Sampi za monitor usedne Dominik ´Seron´ Čermák.

Ve skupině bude hrát každý s každým, za výhru jsou tři body, za remízu jeden. Pokud dojde po odehrání všech zápasů ke shodě počtu bodů rozhoduje vzájemný střet a poté celkové skóre, případně větší počet vstřelených branek. O celkové prvenství si to pak rozdají dva nejlepší na dva vítězné. Bude slavit T9Laky v kurzu 1,95?

Co je to FIFA?

Jde o fotbalový simulátor. Jeho historie sahá až do roku 1993, kdy byla tato nyní již kultovní hra, která se každoročně dočkává nového vydání, poprvé uvedena na pulty obchodů. Za tu dobu si získala miliony příznivců po celém světě.

Tvůrci ze studia Electronic Arts vždy přijdou s nějakým vylepšením. V aktuálním ročníku je gameplay obohacen o lepší fyziku míče a trajektorii střel, dynamické souboje jeden na jednoho, lepší obranné zákroky či přirozenější pohyb hráčů. Zároveň byl přidán nový herní mód VOLTA Football, který se zaměřuje na pouliční fotbal a futsal, kde si hráči mohou pilovat své technické dovednosti jako kličky, finty, triky a nezávislou hru.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 522x

Komentáře k článku