• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

LCS a LEC: Další skalp pro Fnatic?

6. dubna 2020

Přesun z offline na online se vzhledem k pandemii koronaviru uskutečnil u celé řady počítačových her. Podobně je na tom i další ikona světového esportu – League of Legends. Evropská LEC i severoamerická LCS série měly pouze týdenní pauzu. Nyní týmy dohrají jarní mače ze svých „základen“, kde na ně nebudou dohlížet rozhodčí osobně, ale přes nainstalované kamery a mikrofony. Jak si povedou MAD Lions proti Fnatic? Budou Španělé tahat za kratší konec v kurzu 4,35? Rozhodněte na tiketech a ukažte se v akčních live sázkách!


LIVE SÁZKY: MAD Lions – Fnatic (sobota 17:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.


Jak se hraje LoL?

Cílem hry, ve které hráč ovládá jednoho ze 148 hrdinů s unikátními schopnostmi, je zničit nepřátelský Nexus, jakousi základní budovu druhého týmu. Mač může skončit rovněž kapitulací jednoho z týmů. V případě souhlasu všech pěti hráčů po 15 minutách, případně po 20 minutách (když souhlasí čtyři z pěti). Jednotlivé souboje podle režimu trvají mezi 15 až 60 minutami.

Do každého zápasu vstupují šampioni na levelu 1 většinou s jednou schopností, kterou postupně vylepšují a zároveň se jim otevírají další (obvykle celkem čtyři). V závěru hry se dostanou až na level 18 s plně vyvinutými hrdiny. K tomu potřebují získávat expy (zkušenosti). Ty dostávají už pouhým pobytem na line, zabíjením jednotek a soupeřových hrdinů, nebo asistencí na zabití.

Postupem času se hráčům zpřístupňují možnosti aktivovat/vylepšit schopnosti a zároveň se hrdinům zvedají statistiky (obrana, zdraví, mana, atd.). Co nejrychleji dostatečně vylepšit hrdinu je tak základní mechanikou hry.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 119x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku