• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Přehledně: Co změnil koronavirus?

18. března 2020   AKTUALIZOVÁNO 

Na sportovní svět, stejně jako na další oblasti lidského života, mocně dopadla pandemie koronaviru. Složitá situace pochopitelně zasáhla i kurzové sázení a největší sázkařskou komunitu. Co nyní funguje? Jak postupovat, když si chcete zahrát? A co se na určitou dobu zastavilo? Připravili jsme pro vás přehled, který budeme průběžně aktualizovat.


Sázkaři z největší komunity, buďte trpěliví a zodpovědní v této nelehké době. Chovejte se tak, abyste neohrožovali sebe ani ostatní. Noste roušky a dodržujte prosím všechna další doporučení. Stejně to děláme i my, zaměstnanci naší skupiny.

Na internetu jedeme dál non-stop

Koronavirus kurzové sázení výrazně omezil, ale „nevypnul“. Náš web je otevřený 24 hodin denně. Kurzová nabídka je teď mnohem skromnější, nadále ji však pro vás připravujeme v nejširším možném rozsahu.

Vyzkoušejte nové výzvy

Nejvýznamnější ligy vyhlásily pauzu nebo konec sezony. Bookmakeři ovšem vypisují nové příležitosti. Se svými tikety můžete navštívit exotická místa.

Jedou také stále populárnější esporty, které se často hrají online a jsou jedním z možných fenoménů blízké budoucnosti.

Úpravy komunitních soutěží

V důsledku aktuální situace jsme přistoupili ke změnám u oblíbených soutěží největší komunity sázkařů. Tipliga se v dubnu hrát nebude, start Jarního Tipcupu je s otazníkem a u Pyramidy jsme prodloužili dobu dokončení z 30 na 60 dní. Pozastavena byla i tipovací soutěž k 1. české fotbalové lize. Kompletní přehled změn najdete zde.

Dotace a výběry

Pobočky jsou až do odvolání uzavřené. Vklady a výplaty jsou ale samozřejmě možné online přes váš registrovaný platební prostředek, případně si můžete doplnit jakýkoli další. Vše potřebné najdete v sekci Vklady/Výplaty.

Na výplatu z pobočky nemusíte čekat

Obáváte se o výplatu svojí výhry z pobočky? Nemusíte. Lhůta je až jeden rok. Možná jste ale vyhráli slušný balík a nechcete čekat, až se situace vrátí do normálu. Výhry z poboček vám vyplatíme bezhotovostně. Stačí, když vyplníte tento formulář. V něm specifikujte svůj vyhrávající tiket. Zároveň uveďte svůj bankovní účet pro převod nebo potvrďte, že chcete výhru převést na uživatelské konto.

Formulář vytiskněte, případně opište. Vyplněný ho odešlete na adresu: CHANCE a.s., Politických vězňů 156, Beroun, 266 01. Na obálku napište heslo „Audit“. Formulář rovněž můžete naskenovat a poslat e-mailem na adresu doklady@chance.cz. V předmětu uveďte „Výplata výhry“. Údaje z formuláře ověříme a pokud bude vše v pořádku, vyplatíme vám výhru. Buď vám ji připíšeme na konto, nebo na uvedený bankovní účet.

Sázejte online

Je možné, že jste dosud náš web využívali jako informační prostředek a sázeli výhradně na pobočkách. V případě, že jste se k hernímu kontu nikdy nepřihlašovali, stačí jen vyplnit e-mail zadaný při registraci, nebo obnovit přihlašovací údaje přes volbu Zapomenuté heslo. Dále postupujte podle pokynů na webu.

Pokud jste e-mail při své registraci nezadali, kontaktujte naši zákaznickou podporu, pomůže vám s jeho doplněním i samotnou registrací. To samé se samozřejmě týká jakékoli nestandardní situace, která by při snaze aktivovat herní konto nastala.

Máte jen dočasné konto?

Uzavření poboček může ovlivnit i všechny, kteří se registrovali nedávno. Jednou z povinných součástí pro přechod z dočasného (trvá nejvýše 30 dní) do trvalého konta je totiž ověření totožnosti. Pro klienty některých bank však existuje jednoduché řešení – bezpečně ověřit svoji identitu online právě prostřednictvím své banky. V tuto chvíli je to možné u České spořitelny, Air Bank, Moneta Money Bank, ČSOB a Equa bank a nově také Komerční banky.

Záleží jen na vás, zda vyzkoušíte i další produkty naší skupiny. Otevřeno zůstává v našem Vegas a online své služby nabízí loterie Korunka. Ta ostatně vznikla jako kurzová sázka na čísla a atraktivní je třeba nabídkou kombi sázek, ve kterých můžete uplatnit svoje znalosti tohoto typu tiketu z kurzového sázení.

Přečteno: 2 648x

Komentáře k článku