• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Komunita věří Spartě, FKBAUMITFOUS jde proti

18. listopadu 2019

Pět zápasů, pět výher. Bilance Českých Budějovic na prvoligové fotbalové scéně vykouzlí řadě Jihočechů úsměv na tváři. Vydrží jim i po páteční předehrávce na Spartě? FKBAUMITFOUS je překvapení nakloněn a vyhlíží minimálně jednobodový zisk pro Sivoka a spol. v kurzu 3,29. Půjdete do toho s ním nebo si v široké nabídce vyberete jinou příležitost? Vsaďte si, sledujte utkání v přímém přenosu na streamu a skórujte v live sázkách!


STREAM + LIVE SÁZKY: Sparta – České Budějovice (pátek 18:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Budějovice chytily neuvěřitelnou slinu a válcují jednoho soupeře za druhým. Zdá se, že Sivok dodal potřebnou zkušenost vzadu. Najednou je obrana neprostupná jako minulý rok ve druhé lize. Sparta podle mě potřebuje ztratit další body, aby se vedení konečně probralo, dosadilo na lavičku pořádného kouče a udělalo čistku v kabině. Protože jen to může Pražany nakopnout. Výsledkově se sice zvedla, ale hra nemůže žádného fandu rudých barev těšit,“ uvádí FKBAUMITFOUS.

Zdaleka ne všichni ale tento názor sdílí. Letenské dává na tikety drtivá většina členů největší sázkařské komunity. Stejně jako Praza111, kterého potěší triumf favorita v handicapu 2,0 s kurzem 2,56.

„Hosté jsou sice rozjetí a daří se jim, ale Sparta se po zpackaném úvodu sezony postupně dostává do obrátek. I proto věřím, že by mohla v pátek svému soupeři nasázet pár fíků,“ uvádí tipér v analýze.


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 343x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet