• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Premek77: Brno zabere, Zábranský hráče srovná

18. listopadu 2019

Po nedělním fiasku s Karlovými Vary Brno přišlo o trenéra. Ale jen na pár hodin. Petra Fialu, který rezignoval, nahradil Libor Zábranský. Zvedne se tým pod staronovým kormidelníkem? Kometa prohrála pětkrát v řadě, propadla se tabulkou (nyní je mimo TOP 6) a v každém z předchozích šesti zápasů inkasovala tři a více gólů. Jaké skóre se urodí v dnešní bitvě Třinec vs. Brno? Dostane parta z moravské metropole opět tři branky (v kurzu 1,61)? Vsaďte si a sledujte všechna utkání Tipsport extraligy živě na streamech a ukažte se v live sázkách!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: Třinec – Brno (17:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„V kabině Komety teď bude trošku dusno. Myslím si, že Zábranský hráče srovná. Nevěřím, že borci jako Plekanec, Orsava a spol. zapomněli hrát hokej. Zaberou,“ očekává minimálně bod v moci hostů Premek77 (v kurzu 1,8).

Co na to MikKuba? Vyhlíží triumf Komety v kurzu 3,05! „Mančaft se nastartuje. Oceláři rozhodně nejsou takovým favoritem. Dlouhodobé vzájemné výsledky ukazují, že Brno umí v Třinci uspět.“

Většina členů největší komunity sázkařů se však (alespoň prozatím) přiklání na stranu druhého mužstva tabulky.

Potvrdí obhájce titulu, že doma je aktuálně nejlepším týmem soutěže (před vlastními fanoušky získal 23 z 27 možných bo­dů)?


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 273x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet