• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Slováci v Chorvatsku! Vstřelí alespoň jeden gól?

14. listopadu 2019

Slovenskou fotbalovou reprezentaci čeká v rámci pokračující kvalifikace na ME extrémně náročný úkol – trefit v sobotu večer dobrý výsledek v Chorvatsku. Zaválí na hřišti lídra skupiny E, jenž se chlubí bilancí 4–2–1 při skóre 14:6? Aby měli – co se postupu týče – v tabulce třetí svěřenci trenéra Pavla Hapala vše ve vlastních rukách (na druhé Maďarsko se dívají s dvoubodovým odstupem, ale mají o zápas méně), musejí zvítězit. Takže… Jak reálná je možnost, že na horké půdě v Rijece opravdu dojde k senzaci? Vsaďte si!


LIVE SÁZKY: Chorvatsko – Slovensko (sobota 20:45)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Drtivá většina členů největší komunity sázkařů má na tiketu jedničku. Triumf domácích zanalyzovali Reppz28 či 12ivanivan11.

Někteří tipéři si však posvítili na jiné příležitosti. Třeba adriana35 zaujal kurz 1,84 na dílčí úspěch slovenského výběru v podobě alespoň jedné vstřelené branky. Důvod?

„Do Rijeky přijede s plným kádrem. Hamšík, Lobotka, Mak, Kucka, Škriniar, Duda, Rusnák… Věřím, že nás čeká ofenzivní fotbal a i proto si myslím, že se hosté prosadí. Vždyť Chorvatům dali gól i borci z Ázerbájdžánu a Walesu.“

Inspirujete se? Palte v live sázkách!


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 313x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet