• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Klíčová bitva o EURO! Porazí Češi Kosovo? Komunita ví

11. listopadu 2019

Teď se láme chleba! Nadcházející střet české fotbalové reprezentace s výběrem Kosova může Šilhavého partu s předstihem posunout na EURO. Pokud z toho budou tři body… Urodí se v Plzni triumf domácího výběru? Podle největší sázkařské komunity ano a stejně to vidí i kacudak v analýze s kurzem 1,71. Také si vyberete z široké kurzové nabídky nebo se necháte inspirovat? Vsaďte si a ovládněte důležitou bitvu v live sázkách!


LIVE SÁZKY: Česko – Kosovo (20:45, ČT Sport)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Karty jsou rozdané jasně. Triumf posune Součka a spol. na ME bez ohledu na další výsledky. V případě, že Kosovo uhraje minimálně bod, bude se rozhodovat až v závěrečném mači v Bulharsku. A to si nikdo nepřeje.

„Po porážce v Kosovu máme soupeři co vracet. Navíc se s ním rveme o účast na evropském šampionátu. Po nečekaném vítězství nad Anglií si nyní nemůžeme dovolit zaváhat,“ uvádí kacudak.

A co další analyzátoři? Například FKBAUMITFOUS vyhlíží minimálně jeden přesný zásah v podání hostujícího celku. „Kosovo je jednoznačně překvapením skupiny. V prvním utkání nás jednoznačně přehrálo. My proti Albionu předvedli výkon za hranicí fotbalových dovedností. Jenže teď to bude něco jiného. Vždyť tým okolo mladého Rashiky se v každém ze šesti mačů v „áčku“ prosadil, za kanálem La Manche dokonce třikrát. A všichni víme, jak to v těchto zápasech už téměř o všechno chodí,“ uvádí v analýze s kurzem 1,61.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 598x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet