• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Naložené miliony, skvělé výhry a teď Muradov!

10. listopadu 2019

Obrovský zájem mezi sázkaři vyvolal Oktagon 15, jehož vrcholem byl Zápas století. Jen na bitvu Attily Végha s Karlosem Vémolou největší komunita sázkařů naložila téměř 24 milionů korun a celkově překonaly náběry na sobotní Oktagon 37 milionů korun! Na vítězství favorizovaného a čtyři roky neporaženého Terminátora mířilo více než 11 milionů korun. Radovali se ale nakonec tipéři, kteří si vsadili na slovenskou legendu (9,14 milionů). V momentě, kdy rozhodčí ukončil Zápas století, mohl slavit třeba espn1. Na tiketu už trefil, že duel Benko – Štáfek nebude trvat déle než 90 vteřin od zahájení a po vítězství Végha mu na účtu přistálo 242 400 Kč


Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Na sobotním Oktagonu se napakovala i řada dalších tipérů. Například SpyMastter se nebál v pěti zápasech sestřelit favority. Více než stovka hráčů se inspirovala Kombinátorem od TomazzzCZE, který zkasíroval 365 390 Kč. Svezli jste se s ním?

Pořádnou ránu vyslal do Tiket arény těsně před začátkem Zápasu století Kulishek. Pár minut před tím, než se do sebe Vémola s Véghem pustili, vsadil na vítězství Slováka 200 tisíc! Výsledek? Vyhrál 662 000 Kč!

Zápasem století taháky MMA letošního roku rozhodně nekončí. Už 7. prosince půjde podruhé v UFC do boje Machmud Muradov. A i když do zápasu zbývá ještě několik týdnů, na to, že porazí Američana Trevora Smithe, už největší komunita sázkařů naložila přes půl milionu korun! Vsadíte si taky na Macha?


Foto: Oktagon

Přečteno: 2 576x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet