• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy
Upozornění
Vážení klienti, momentálně řešíme problémy s funkcí předčasného vyplacení tiketu (cashout) a proto je tato služba dočasně vypnuta. Děkujeme za pochopení. CHANCE a.s.
Zavřít

Herrera2 věří Barceloně, vsadil na ni 289 tisíc!

21. října 2019

Slávistický zápas desetiletí je tu! Sešívané čeká ve vyprodaném Edenu bitva s Barcelonou. Lionel Messi, Luis Suárez, Sergio Busquest, Gerard Piqué a další hvězdy se mohou představit na vršovickém pažitu. Jak takové síle čelit? To je otázka pro kouče Jindřicha Trpišovského. Na Interu brali sešívaní bod a nebyli daleko od výhry, slušnou partii sehráli i s Dortmundem. Jak dopadne jejich střet s Katalánci? Největší sázkařská komunita má jasno. Tři body si odvezou Španělé. S tím souhlasí i herrera2, jenž triumf hostů naložil v analýze za astronomických 289 302 Kč. Půjdete do toho s ním? Nechte se inspirovat, užijte si utkání s českým komentářem a zabojujte v soutěži v live sázkách o 10 000 goldenů!


RADIO + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Proti BVB tým kolem Součka nehrál špatně a měl šance. Ten zápas se mi líbil, ačkoli jsem měl samozřejmě vsazeno na Borussii. V Miláně sice český tým dokázal remizovat, ale to nic nemění na faktu, že je Inter prostě lepší. A i tak si s ním Barca hravě poradila. Věřím, že to vyjde a doufám, že neprohraji nejvyšší vklad v mém životě,“ uvádí herrera2.

Podobně to vidí i další tipéři, byť za výrazně menší částky. Další porážku SKS v Lize mistrů předpovídá i Koubes74, který analýzu osolil za 10 tisíc korun.

„Před měsícem jsem osobně navštívil duel Barcelona – Villarreal. Domácí vyhráli 2:1, ale žádná idylka to od nich nebyla. Říkal jsem si, že Slavia by je klidně v Praze mohla obrat o body. Ale od té doby už Blaugranas zase šlapou. Hladký triumf nad Sevillou a vítězství na Eibaru. Ale hlavně bylo odloženo El Clásico, tudíž je víceméně jasné, že Valverde postaví nejsilnější možné složení. Červenobílí jsou sice v laufu, ale Barca je pořád úplně někde jinde. Vzhledem k tomu, že skupina je poměrně vyrovnaná, tak nehrozí ani žádné podcenění ze strany favorita,“ uvádí důvody své sázky na španělského mistra Koubes74.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 2 628x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet