• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Je tu šipkový turnaj Tipsport Darts Cup 2019!

15. říjen 2019

Komunita prožije velký den. V sobotu se uskuteční Tipsport Darts Cup 2019 s dotací přes 500 tisíc goldenů! Premiérový turnaj v šipkách pod hlavičkou Tipsportu proběhne v pražském hotelu Pyramida. Vítěz dostane 100 000 goldenů, pohár a zaplacené startovné na Q-School, kde je možné získat kartu PDC a hrát tak s nejlepšími šipkaři na světě! Také jste podlehli fenoménu ostrých hrotů? Zajímají vás šipkařské dovednosti členů největší komunity sázkařů? Přijďte se podívat!


Tipsport Darts Cup 2019

Tipsport Darts Cup vypukne dnes dopoledne, start je v devět. O hodinu později jsou na programu první utkání a zhruba od 16:30 hod. se rozehrají pódiové zápasy (čtvrtfinále, semifinále, duel o 3. místo a finále). Slavnostní vyhlášení a předávání cen proběhne kolem sedmé – s tím, že vylosujeme i tři šťastlivce, kteří obdrží po 10 000 goldenech.

Všech 512 tipérů přihlášených do Tipsport Darts Cup získají odměnu v goldenech. O její výši samozřejmě rozhodne míra úspěšnosti. O ceně pro krále turnaje byla řeč, druhý v pořadí urve 40 000 goldenů a třetí se čtvrtým mají jistých 10 000 goldenů. Hráči na 257. až 512. pozici zinkasují po 300 goldenech.

V bitvách o některou z lákavých cen se přitom proti sobě postaví jak amatéři, tak profíci. „Těším se moc. Bude to super akce,“ očekává dramatické souboje sázkař ondo, jenž má k šipkám velmi blízko. „Je to tak, zúčastnil jsem se už mnoha turnajů. Uvidím, jak mi to půjde.“ Takže… Co takový útok na 1. místo? „Každý chce zvítězit!“

Herní systém bude klasický – K. O. pavouk. V úvodních čtyřech kolech turnaje se soutěžící utkají v High score na dva vítězné legy (jeden leg končí po odehrání 7 kol oběma hráči). V pátém kole, do kterého postoupí posledních 32 hráčů, se bude hrát 301 double out na dva vítězné legy a v osmifinále si to hráči rozdají na tři vítězné legy. Od čtvrtfinále přijde na řadu 501 double out na tři vítězné legy. Podrobnější informace se dočtete v pravidlech.

Už nyní je také k náhledu kompletní seznam účastníků a rozlosování. Kdo trefí bednu? Emocemi bezesporu vypjatou a bouřlivou atmosféru Tipsport Darts Cupu může prožít opravdu každý – vstup je volný, dress code není žádný a k zakoupení bude lákat pestrá nabídka jídla s pitím.

A to není vše. V prostorách hotelu najdete i šipkařský obchod a Tipsport stánek, kde vám zaměstnanci Tipsportu rádi odpoví na vaše otázky či náměty. Potkáte se zde například s bookmakery, zástupci oddělení mobilních aplikací, komunity (analýzy, blogy, fórum, soutěže a podobně) nebo s pracovníky zákaznické podpory.

A mimochodem – pro různé dotazy a debatu o Tipsport Darts Cupu a všeobecně o šipkách využijte šipkařské fórum.

Přečteno: 1 513x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet