• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tikety v novém zobrazení a další vylepšení

9. října 2019

Připravili jsme pro vás celou řadu novinek: nový vzhled tiketů, vylepšené informace k zápasům včetně možnosti diskutovat u konkrétních zápasů už před jejich začátkem či výrazné rozšíření nabídky například u samostatných nájezdů v live.


Tikety v novém

Velká změna nastala v tiketech, a to napříč všemi platformami. Můžete si nastavit, abyste u každé příležitosti měli šanci vidět nejen kurz v době vsazení, ale i ten současný. Nyní i na mobilních aplikacích a mobilním webu uvidíte v detailu tiketu aktuální stav hraného zápasu, pokud bude zařazen do live sázek. Navíc můžete mezi jednotlivými tikety jednoduše přepínat a zároveň si je můžete pojmenovat i z mobilní aplikace.

Zcela nové je i zobrazení samotného tiketu, který se otevírá automaticky ve dvousloupcovém zobrazení. V levé části se nachází příležitosti, vpravo sumarizace. Pokud vám více vyhovuje zobrazení jednosloupcové nebo v pop-up okně, můžete si ho hned přepnout.

Užitečnou novinkou pro tipéry, kteří se účastní Tipcupů, je informace v notifikaci po vyhodnocení tiketu o tom, jestli byl daný tiket do TC zařazen.

Informace k zápasům s celou řadou vylepšení

Novinek se dočkaly i informace k zápasům s kurzovou nabídkou, kde je vše hezky pohromadě. Plus přibyla celá řada vylepšení. Například u vybraných zápasů (přední evropské fotbalové ligy včetně evropských pohárů a Tipsport extraliga, NHL a KHL) uvidíte reálné náběry v korunách. V případě, že tyto informace nebudete chtít využívat, můžete si je přepínačem vypnout.

Zároveň je možné k daným zápasům diskutovat již před začátkem střetnutí (zatím vyjma zařízení s operačním systémem iOS, kde se tato novinka již také připravuje) a následná diskuze se poté přesune do live, jak jste již zvyklí. Do komentářů lze nyní vkládat tikety či analýzy obsahující alespoň jednu událost vztahující se k danému utkání.

Záložka Události už i v hokeji

Drobné úpravy doznal u hokejů v live detail zápasu, kde přibyla záložka Události. Ta nahrazuje původní zobrazení zápasových událostí ze spodní lišty.

Rozšíření nabídky je samozřejmostí

Opět jsme rozšířili kurzovou nabídku jak v prematch, tak v live sázkách. Ta předzápasová nově nabízí možnost poslat do hry například fotbalovou příležitost každý tým dá gól v obou poločasech. Typickým příkladem úspěšné sázky je pak výsledek 1:1 po první půli a konečný rezultát 2:2.

V live sázkách se dočkali především milovníci adrenalinových hokejových nájezdů. Pokud se zápas nerozhodne ani po prodloužení, můžete nově přidat na tiket celou řadu událostí. Mimo jiné počet gólů v nájezdech, počet gólů týmů v nájezdech, vítěze každé série, přesný výsledek nebo počet neproměněných nájezdů.


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 486x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet