• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Velkou pardubickou sledujte živě na streamu!

7. říjen 2019

Vrcholem tuzemské překážkové sezony je pravidelně Velká pardubická. Na start jednoho z nejtěžších dostihů evropského kontinentu by se dnes mělo postavit 20 koní. Hlavním favoritem je Tzigane Du Berlais, který s žokejem Janem Faltejskem bude obhajovat loňské prvenství. Jestli tušíte, že zvítězí i letos, pošlete na tiket kurz 3,75. Věříte někomu jinému? Vyberte si z nejširší kurzové nabídky svého favorita, vsaďte si na jeho umístění a Velkou pardubickou sledujte živě na streamu!


129. Velká pardubická

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Jednou z největších nástrah náročného dostihu je Velký Taxisův příkop. V roce 2018 na něm vypadli hned čtyři koně. Skončí letos na překážce číslo 4 (pád koně, pád jezdce, odmítnutí skoku) maximálně dva s kurzem 2,99?

Trenér Josef Váňa st. posílá na start hned čtyři koně (Theophilos, Zarif, Ange Guardian a Mazhilis). Máte přehled o jejich aktuální formě? Ange Guardian ovládl druhou a třetí kvalifikaci na Velkou pardubickou. Bude v dnešním dostihovém svátku nejlepším z koní Josefa Váni (kurz 2,3)?

Vsadit si můžete i na to, jestli Velkou pardubickou vyhraje český jezdec (kurz 1,2), nebo bude slavit žokej ze zahraničí (kurz 4,04). Od roku 2006 jeli na vítězném koni jen Češi. Bude toto pravidlo platit také dnes?

Bookmakeři Chance vypsali i řadu dalších zajímavých příležitostí. Třeba který kůň českého chovu skončí jako nejlepší. Talent vyhrál na začátku září čtvrtou kvalifikaci na Velkou pardubickou. Bude to právě on (kurz 2,25)? Pokud tušíte, že žádný kůň českého chovu nedělní dostih nedokončí, využijte kurz 7,5.

Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 494x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet