• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Živě: Futsalová Sparta poprvé v Lize mistrů! Splní cíl?

7. říjen 2019

Futsalisty Sparty čeká velká pohárová premiéra. Už ve čtvrtek absolvují historicky první zápas v Lize mistrů a Tipsport je u účasti českého mistra v největší evropské klubové soutěži v pozici oficiálního partnera! Obstojí tým trenéra Beniho Simitčiho? V základní skupině č. 5, kterou Pražané hostí ve své aréně na Podvinném mlýně a jen její vítěz si zajistí postup do další fáze, se postaví polskému Rekordu Bielsko-Biala, Luxolu z Malty a borcům z mužstva Csíkszereda. Proti posledně zmíněnému rumunskému celku přitom Sparta celý turnaj rozehraje. Bude slavit? Vsaďte si a sledujte futsalový svátek v přímých přenosech na streamech!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: Csíkszereda – Sparta (čtvrtek 20:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

V Praze se prestižní futsalová Liga mistrů představí vůbec poprvé. Obhájcem titulu je portugalský Sporting. Překvapí mezi smetánkou tým ACS, který si za prioritní cíl stanovil prokousat se z části „main round“ do fáze „elite round“?

Top konkurentem tuzemského pohárového zástupce v boji o postupovou 1. příčku zřejmě bude ambiciózní Csíkszereda. Bielsko-Biala, kde v minulosti působil současný sparťanský kapitán Michal Seidler, zase spoléhá na českého reprezentanta Jana Janovského a Luxol má v kádru šikovné Brazilce.

Komu věříte? Rozhodněte na tiketech a bitvy na palubovkách proložte live sázkami!


Přečteno: 220x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet