• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Šokují Češi Anglii? Komunita říká ne!

7. říjen 2019

Karty jsou rozdané jasně. České fotbalové reprezentaci zbývají v kvalifikaci na EURO 2020 poslední tři mače. Postup je blízko, ale jistý zdaleka není. Rozhodovat se bude s Bulharskem a Kosovem. Teď je ale na pořadu dne Anglie. Za kanálem La Manche dostala Šilhavého parta výprask 0:5. Povede si v Edenu lépe a potrápí hvězdami nabušený výběr? Největší sázkařská komunita tomu nevěří a v drtivé většině favorizuje Sterlinga a spol. Podobně to vidí i DoktorTurbo, který sází na triumf hostů v kurzu 1,49. Půjdete do toho s ním? Nechte se inspirovat a skórujte v akční soutěži live sázkách!


SOUTĚŽ V LIVE SÁZKÁCH O 10 000 GOLDENŮ: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Byl bych moc rád, abychom něco uhráli, ale nemyslím si, že by to tak mohlo dopadnout. Anglie má obrovsky talentované fotbalisty. Kvalifikace v posledních letech zvládají s naprostou bravurou a body skoro neztrácí. V této skupině nemají soupeře,“ uvádí v analýze DoktorTurbo.

A zdaleka není sám. Na stranu lídra skupiny se přiklání i MexicanJesus, který sázku na dvojku podpořil ještě minimálně dvěma góly s kurzem 1,53. „Albion zažívá fotbalovou renesanci. Všude po Evropě se začali ukazovat mladíci jako Jadon Sancho, Tammy Abraham, Mason Mount a takhle lze pokračovat dál. Co mají společného? Produktivitu. Když k nim přidáme hvězdy jako Harry Kane nebo Raheem Sterling, máme jeden z nejsilnějších útoků na mezinárodní scéně. A nám chybí kvalitní obránci…,“ myslí si MexicanJesus.

Půjdete také proti českému týmu, nebo necháte nějaké body v Edenu?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 567x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet