• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Zápas století už v sobotu!

29. září 2019

Po úspěšném debutu Muradova na scéně slavné UFC se milovníci bojových sportů mohou těšit na další velkou pecku. Oktagon oznámil titulový zápas těžké váhy, ve kterém si to v pražské O2 aréně rozdají Michal Martínek s Viktorem Peštou. V řežbě na pět kol v Oktagonu 15 bude titul obhajovat Martínek, ale v Bitvě o krále těžké váhy a nejdrsnějšího muže domácí scény je favoritem jeho sok. A to nejen podle bookmakerů, ale i sázkařské komunity, kterou v analýze zastoupil Klimajz01. A to není zdaleka vše. Vrcholem večera bude Zápas století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Zajásá Terminátor? TomazzzCZE věří jeho sokovi. Na tiketu už trefil dva fotbaly a zbývá jen souboj v kleci. Zinkasuje 365 390 Kč? Jak to vidíte vy? Užijte si duely hlavní karty v přímém přenosu na streamu a blýskněte se v live sázkách!!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: Michal Martínek vs. Viktor Pešta (sobota 20:00) x Attila Végh vs. Karlos Vémola (sobota 22:00)

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Chcete se dozvědět novinky a zajímavosti ze zákulisí MMA? Přečtěte si rozhovor s promotérem Ondřejem Novotným, který odpovídal na vaše dotazy na webu Chance.

„Každý, kdo sleduje MMA, musí na Viktora vsadit svoji hypotéku. Já na to dal všechny své úspory. Martínek chtěl s Peštou zápasit již dříve, ale nebylo to takové sci-fi, jako je to nyní. Viktor je na vítězné vlně, kdežto Martínkovi nastavil zrcadlo borec z Brazílie. I Novotný několikrát řekl, že Viktor je českou jedničkou,“ uvádí v analýze Klimajz01.

Na závěr večera se uskuteční Zápas století mezi slovenským bijcem Attilou Véghem a českým Terminátorem Karlosem Vémolou. Čtyřiatřicetiletý rodák z Olomouce by měl jasně dominovat. Alespoň podle papírových předpokladů. Stejného názoru jsou i sázkaři. Třeba defodlak naložil jeho triumf za 2 tisíce korun. Bude kasírovat?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 3 685x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet