• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

TomazzzCZE jde proti Vémolovi, shrábne 365 tisíc?

29. září 2019

Po úspěšném debutu Muradova na scéně slavné UFC se milovníci bojových sportů mohou těšit na další velkou pecku. Oktagon oznámil titulový zápas těžké váhy, ve kterém si to v pražské O2 aréně rozdají Michal Martínek s Viktorem Peštou. V řežbě na pět kol v Oktagonu 15 bude titul obhajovat Martínek, ale v Bitvě o krále těžké váhy a nejdrsnějšího muže domácí scény je favoritem jeho sok. A to nejen podle bookmakerů, ale i sázkařské komunity, kterou v analýze zastoupil Klimajz01. A to není zdaleka vše. Vrcholem večera bude Zápas století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Bude se radovat Termínátor? TomazzzCZE věří jeho sokovi. Na tiketu už trefil dva fotbaly a zbývá jen souboj v kleci. Zinkasuje 365 390 Kč? Jak to vidíte vy? Užijte si boj v přímém přenosu na streamu a blýskněte se v live sázkách!!


STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Chcete se dozvědět novinky a zajímavosti ze zákulisí MMA? Přečtěte si rozhovor s promotérem Ondřejem Novotným, který odpovídal na vaše dotazy na webu Chance.

„Každý, kdo sleduje MMA, musí na Viktora vsadit svoji hypotéku. Já na to dal všechny své úspory. Martínek chtěl s Peštou zápasit již dříve, ale nebylo to takové sci-fi, jako je to nyní. Viktor je na vítězné vlně, kdežto Martínkovi nastavil zrcadlo borec z Brazílie. I Novotný několikrát řekl, že Viktor je českou jedničkou,“ uvádí v analýze Klimajz01.

Na závěr večera se uskuteční Zápas století mezi slovenským bijcem Attilou Véghem a českým Terminátorem Karlosem Vémolou. Čtyřiatřicetiletý rodák z Olomouce by měl jasně dominovat. Alespoň podle papírových předpokladů. Stejného názoru jsou i sázkaři. Třeba defodlak naložil jeho triumf za 2 tisíce korun. Bude kasírovat?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 660x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet