• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Berani? Snadné sousto pro Bílé Tygry!

29. září 2019

Zatímco z liberecké kabiny zněl vítězný pokřik po všech pěti zápasech Tipsport extraligy, hokejisté Zlína nemají na kontě ani bod. Že by Berani zabrali na ledě lídra? Největší komunita sázkařů tomu ani trochu nevěří. Třeba pekelnik93 v analýze s kurzem 5,46 očekává, že hosté schytají v Liberci minimálně šest branek. Vrhnete se do útoku spolu s ním? Severočechům věří i smartin20, který jejich triumf naložil na tiket za 35 000 Kč! Necháte se inspirovat? Vsaďte si, všechny zápasy Tipsport extraligy sledujte živě na streamech a skórujte v live sázkách!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Liberec vede soutěž a pokud mu něco jde, tak je to právě střílení branek. Tygři sice dost inkasují, ale soupeře většinou prostě přestřílejí. V pěti zápasech dali 28 gólů. Zlín se topí na dně tabulky a v pátek padl doma s Kladnem. S ohledem na tento zápas vyzkouším riskantnější vyšší hranici obdržených branek na jejich straně. V zápase se totiž Beranům zranil brankář číslo jedna Kašík. Otřes mozku si odnesl centr první formace Sedláček. To jsou dvě velice citelné ztráty. Severočeši jsou schopni dát šestku komukoliv, pokud budou mít den. Dnes k nim navíc přijede oslabený soupeř,“ rozebira pekelnik93, proč očekává kanonádu Bílých Tygrů. Přesvědčil vás?

Tušíte, kolik padne v dnešních pěti zápasech Tipsport extraligy celkem gólů v základní hrací době? Vyberte si ze speciální kurzové nabídky! Vypsány jsou hned čtyři undery a overy. Jestli očekáváte alespoň 26 branek, pošlete do hry kurz 1,6!

Pokud hrajete tipovací soutěž k Tipsport extralize, nezapomeňte si vybrat svého favorita pro nadcházející kolo a zabojujte o podíl z milionové dotace!


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 42x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet