• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Kdo získá Stanley Cup? Rozeberte NHL!

27. září 2019

V noci ze středy na čtvrtek se v zámoří rozběhne NHL. Sledovali jste během léta, jak jednotlivé týmy posilovaly? Ponořte se před začátkem sezony do kurzové nabídky a vsaďte si na vítěze Stanley Cupu! Tomason11111 si vzal pod drobnohled Dallas Stars. „Nečekám, že budou Stars v základní části okupovat nejvyšší příčky, ale pokud udělají play off, jakože by měli s tímto týmem v pohodě, tak potom klidně můžeme čekat od tohoto týmu velké věci,“ zmiňuje v analýze s kurzem 36. Svezete se s ním? Nezapomeňte, že všechny zápasy NHL můžete sledovat v přímých přenosech na streamech!


NHL

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Zámořskou elitní hokejovou ligu rozebral i STARS007, který se zaměřil na změny v týmech, české hokejisty i nové tváře v NHL. Přečtěte si jeho blog!

Vsadit si můžete nejen na celkového vítěze nejlepší hokejové ligy světa, ale třeba také na to, jestli jednotlivé týmy postoupí, nebo nepostoupí do play off. Sforza v tiketech, které naložil za 16 667 Kč a 11 000 Kč nepustil do bojů o Stanley Cup hokejisty Los Angeles a Anaheimu. Necháte se inspirovat?

Dokážete odhadnout, kolik získají například hokejisté Las Vegas bodů v základní části? Masi22 nastavil rytířům strop na hranici 100 bodů.

„Ve Vegas mi chybí alespoň jeden klíčový hráč jako je třeba Crosby v Pittsburghu, McDavid v Edmontonu nebo Nathan MacKinnon v Coloradu. Vegas má dobré hráče, ale jedna opora mužstvu prostě chybí. V loňské sezoně získal tenhle tým 93 bodů, letos bych tipoval maximálně na 95 bodů,“ napsal Masi22 v analýze s kurzem 1,82. Přesvěd­čil vás?

Sledujete přípravné zápasy, změny v jednotlivých klubech i další dění v zámoří a chcete se podělit o zajímavé postřehy s ostatními sázkaři? Rozeberte NHL v hokejovém tématickém fóru!


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 289x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet