• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Útok je špatný, obrana ještě horší. Kubi10 Kladno nešetří

19. září 2019

Zatímco Karlovy Vary jsou po úvodních dvou kolech Tipsport extraligy stoprocentní, hokejisté Kladna mají na kontě dvě jasné porážky (2:6 a 2:5). Zmátoří se Rytíři na ledě Energie? Ani náhodou! Kubi10 je přesvědčený, že je Západočeši převálcují. Podle něj se hosté zase budou trápit a prohrají minimálně o dvě branky. Necháte se inspirovat jeho analýzou s kurzem 1,90? Vsaďte si a všechny zápasy Tipsport extraligy sledujte živě na streamech. Nový rozměr hokejové bitvě dejte s live sázkami!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Kladno si tragickou formu z přípravných zápasů přeneslo i do začátku nového ročníku extraligy. Jak je vidět, absence Plekance a Jágra se zdají být obrovským problémem. Kladno se na šance hodně nadře a když už si nějakou vytvoří, bylo by dobré alespoň jednu ze tří proměnit. Ale to se nestává. Útok špatný a obrana ještě horší. A když k tomu nepodrží brankáři, je na světě 11 obdržených gólů ze dvou zápasů. Volím výhru Karlových Varů alespoň o dvě branky,“ rozebral kubi10, proč ani trochu nevěří Rytířům. Vidíte to stejně?

Pokud hrajete tipovací soutěž k Tipsport extralize, nezapomeňte si vybrat svého favorita pro nadcházející kolo a zabojujte o podíl z milionové dotace!


Foto: Vlastimil Vacek

Přečteno: 103x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet