• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Třinec na Vítkovice umí. Zase je přejede!

16. září 2019

V úvodním kole Tipsport extraligy Oceláři sfoukli Kladno a v neděli si přivezli bod z Brna, kde padli po nájezdech. V úterý úřadující mistr narazí na soupeře, proti kterému se mu výrazně daří. A Lupajs9999 je přesvědčený, že Třinec převálcuje rivala z Vítkovic i tentokrát. V analýze s kurzem 2,05 upozorňuje, že Hrňa a spol. ovládli jedenáct z posledních dvanácti vzájemných zápasů. Naložíte taky na tiket ostrou dvojku? Vsaďte si a všechny duely Tipsport extraligy sledujte v přímých přenosech na streamech. Derby si okořeňte akčními live sázkami!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Už tak silný kádr Třince doplnili borci jako Bartošák, Kundrátek nebo Stránský. To Vítkovice před novým ročníkem spíše oslabily a já myslím, že jejich maximem bude postup do předkola. V prvním zápasu doma prohrály s Olomoucí, v neděli pak vyhrály ve Zlíně, ale jednalo se o hodně šťastné vítězství, kdy berani byli jasně lepším týmem. Vůbec není od věci podívat se na vzájemné zápasy, ve kterých jasně vládne Třinec. Vyhrál 11 z posledních 12 duelů. Je jasné, že se mu proti Vítkám daří a věří si na ně. Třinec znovu vyhraje a potvrdí svojí pozici slezského krále,“ doporučuje Lupajs9999 vsadit na Oceláře. Přidáte se?

Pokud hrajete tipovací soutěž k Tipsport extralize, nezapomeňte si vybrat svého favorita pro nadcházející kolo a zabojujte o podíl z milionové dotace!


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 133x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet