• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Vémola tipuje Oktagon 14: Krištofič a Deák!

12. září 2019   VIDEO 

Ostře sledované zápasy v kleci budí velkou pozornost. Další bitvy v Oktagonu jsou na programu v Bratislavě. Na Zimním stadionu Ondreje Nepely bude k vidění celá řada špičkových soubojů. Hlavním tahákem večera je řežba Samuela Piráta Krištofiče a Roba Pukače ve welterové váze. Kurzovým favoritem je Krištofič a podobně to vidí i Karlos Vémola, jenž v exkluzivním videu natipoval průběh galashow. Dáte na jeho rady? Vsaďte si a sledujte přímé přenosy na streamu!

Oktagon 14

STREAM + LIVE SÁZKY: TADY


Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

„Krištofič proti Pukačovi? To bude řežba. Hodně lidí věří Pukačovi, který má ještě vyšší cíle než porazit Piráta. Ale viděl jsem zápas Krištofiče se šampionem Kozmou a ten nebyl schopný souboj ukončit. Samozřejmě dominoval, ale neukončil to. Takže si nemyslím, že by se to mohlo podařit Pukačovi už proto, že Krištofič je v postoji čím dál tím lepší. Za mě vyhraje Krištofič,“ říká Terminátor.

Kromě slovenského souboje láká Bratislava mimo jiné i na střet mezi domácím Tomášem Deákem a českým bijcem Filipem Mackem, kteří si to rozdají o titul v bantamové váze. "Moc bych to přál Mackovi, aby byl pás v Čechách, ale myslím si, že ta propast mezi oběma borci je moc velká na to, aby Deáka porazil. Ten ve své váze momentálně nemá konkurenci. Bude to krásná bitva, ale jednoznačně pro Deáka,“ míní Vémola.

Po delší době se milovníkům MMA představí také slovenská legenda a trenér šampionů Ilja Škondrič, jenž by se podle všeho měl tímto zápasem rozloučit s bohatou kariérou.



Přečteno: 2 029x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet