• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Odstartovala Tipsport extraliga! Jak to vidí bookmaker?

10. září 2019

Trenéři, hokejisté, fanoušci i sázkaři se dočkali. Tipsport extraliga se rozběhla tento čtvrtek! Máte přehled, kdo během léta nejvíce posílil? Máte přehled, kdo během léta nejvíce posílil? Vsaďte si na to, kdo podle vás usedne na český hokejový trůn. Bude to Sparta, která v létě mocně zbrojila? „Síla jejího kádru je velmi vysoká, ale že je úplně největší favorit, to udělaly až sázky, které jsou na Spartu nejvyšší,“ zdůvodňuje bookmaker Chance Miroslav Hora hladinu kurzů. Na podobné úrovni jako Pražany očekává Liberec s Třincem. A co na to komunita sázkařů? Podle tipéra Jiri53010 získá titul Kometa, tipuzdar korunoval Oceláře. Necháte se inspirovat jejich tikety? Kromě Tipsport extraligy začíná v tomto týdnu i Chance liga. Vsaďte si a všechna utkání z obou soutěží sledujte v přímých přenosech na streamech!


Tipsport extraliga

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

V široké kurzové nabídce najdete řadu zajímavých příležitostí. Vsadit si můžete třeba na to, kdo si zahraje čtvrtfinále play off, i na to, které týmy budou mezi elitní osmičkou chybět. A co třeba umístění v top desítce? Vejdou se do ní Pardubice s kurzem 1,5?

Poslední tým základní části letos přímo sestupuje do Chance ligy. V přípravě měli Rytíři katastrofální výsledky. Spadnou po roce mezi elitou zpět do druhé nejvyšší soutěže?

„Momentálně je pro mě Kladno největší outsider, ale bude velmi záležet na složení kádru, který staví velmi dlouho. Během generálky už se objevili noví hráči Valský s Barinkou a jednají ještě s brankářem Salákem. Ti by výrazně pozvedli kvalitu,“ upozorňuje bookmaker Hora.

Soldy93 si s chutí zahrál duel Karlových Varů právě s Kladnem. Podle něj lépe skončí po základní části Západočeši. V analýze s kurzem 1,55 poukazuje na to, že Energie během léta posilovala a předpokládá, že bude atakovat desítku, zatímco od nováčka čeká jen boj o záchranu. „Kladno potkaly celkem fatální odchody Plekance, Kubíka a obránce Říhy. Tyto hráče se nepodařilo kvalitně nahradit,“ má jasno soldy93, který do akovky zařadil hned čtyři extraligové duely. Svezete se s ním?

V minulé sezoně byl nejlepším střelcem Tipsport extraligy Milan Gulaš, který nasázel v základní části 30 gólů. Letos sice nemůže elitní snajpr počítat s přihrávkami Jana Kováře, který odešel do Švýcarska. I letos ale bude mít k sobě elitního centra. Z KHL se totiž do tábora indiánů vrátil Tomáš Mertl, se kterým si kapitán Západočechů také skvěle rozumí. Jestli čekáte, že Gulaš obhájí korunu pro nejlepšího střelce, napalte puk na branku s kurzem 8,5!


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 326x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet