• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Česko vs. Austrálie ve znamení speciálů!

10. září 2019

Už samotná účast na světovém šampionátu v basketbale byla pro český tým malým zázrakem, postup mezi nejlepších osm celků je pak naprostou senzací! Ve čtvrtfinále se tým trenéra Ginzburga utká s Austrálií, která před MS dokázala porazit i USA. Šokuje výběr kolem Satoranského pod bezednými koši i protinožce? Kovacik6 věří, že ano a v kurzu 4,47 mu přihrál účast v semifinále. Souhlasíte? Nechte se inspirovat, díky rozšířené nabídce si vsaďte na body, bloky, doskoky nebo asistence jednotlivých hráčů, celé MS sledujte živě na TV Tipsport a na dění pod bezednými koši reagujte v live sázkách!celé MS sledujte živě na streamu a reagujte v live sázkách!


STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Vypsané extra příležitosti pro tento speciální střet nároďáku proti Řekům toho však obsahují mnohem více než výše zmíněné. Například?

Počet ztrát (turnovers), zisků (steals), proměněných trestných hodů a trojek vybraných basketbalistů, ale také kombinace statistik (body+asistence a body+doskoky+a­sistence) nebo zda daný hráč dosáhne na triple-double či double-double.


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda, Profimedia.cz

Přečteno: 195x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet