• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Vypukla tipovací soutěž k Tipsport extralize!

10. září 2019

Po dlouhé letní přestávce se hokejoví příznivci dočkali. Odstartovala Tipsport extraliga! Komu se vydaří první týdny? Kdo naopak zabředne hned zkraje do problémů? Proložte úvodní kola nové sezony elitní české ligy soutěží Extraliga: Kdo přežije? s milionovou dotací! Podstata je jednoduchá – tipujte v každém z úvodních 14 kol tým, který podle vás zaznamená vítězství. Během všech kol přitom bude možné jedno mužstvo zvolit pouze jednou. Tipér, jenž dokráčí soutěží nejdál, získá 50 000 goldenů!


PRAVIDLA

Soutěž se hraje výhradně na webu a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku. Je zdarma, není zapotřebí plnit každodenní limit vkladů.

Extraliga: Kdo přežije? se koná do 27. října. Odehraje se až 14 kol. Ale pozor. Musíte se zapojit hned do prvního kola, později už k tomu nedostanete příležitost. Dál vždy postoupí pouze úspěšní tipující.

Princip? Podobný jako u Tenisového pavouka. Tipněte si v každém z prvních 14 kol Tipsport extraligy jeden tým, který podle vás vyhraje, a to jakkoliv (v základní hrací době, v prodloužení nebo po nájezdech). Daný klub už si ale v následujících kolech nebudete moct zvolit. Každé mužstvo si tedy lze vybrat pouze jednou. Pokud vámi tipovaný tým zvítězí do rozhodnutí, jdete s ním do dalšího kola i vy. Když prohraje, hra pro vás končí a tipy na další kola vám budou smazány.

Můžete natipovat všechna kola dopředu. Své tipy můžete libovolně upravovat do uzávěrky daného zápasu v rámci daného kola. V případě, že máte na aktuální kolo natipováno a duel vámi zvoleného klubu už začal, tak přetipovat již není možné (i když jsou některá utkání v daném kole ještě otevřená).

Příklad:

Ze zápasů úvodního kola se mi zamlouvá triumf Vítkovic nad Olomoucí. Uspěly po samostatných nájezdech? Jdu dál. Ve druhém kole věřím Kometě proti Třinci (výhru Vítkovic na ledě Zlína volit nemůžu, protože jsem ostravský celek tipoval v kole prvním). Opět trefa do černého? Super, čeká mě 3. kolo. V něm se mi líbí porážka Třince na Spartě. Další zásah, i když Pražané uspěli až v nastavení. Následuje 4., 5. (po zdárném zdolání tohoto kola na mě čeká první odměna, viz níže), 6., 7. (druhá odměna), 8… a protože tahám vítěznou šňůru, probojoval jsem se do posledního (14.) kola, ve kterém klikám na triumf Plzně nad Spartou (vlastně mi ani nic jiného nezbývá, tým trenéra Kruppa jsem spolu se všemi ostatními kluby „využil“ už v předchozích kolech).

Jak je vidět z uvedeného příkladu, je zapotřebí jistá dávka prozíravosti. Podívat se na všech 14 úvodních kol Tipsport extraligy dopředu, zjistit, kdo s kým hraje, kdo má jaké šance na vítězství a radost „svých koní“ (jednotlivých týmů) tipnout ve „správném kole“. A pozor, sledujte vždy aktuální nabídku zápasů. Některá kola nebudou kompletní kvůli přesunutí utkání. Tyto odložené duely jsme museli (a v průběhu soutěže k tomu ještě může dojít) ze soutěže vyřadit. Kvůli plynulosti ale nemůžeme postupovat jinak.

Do soutěže jsme mimochodem zařadili i předehrávané zápasy. Do 24. 9. tak lze tipovat předehrávku 10. kola Třinec vs. Olomouc (pokud tedy některé z těchto mužstev použiji, budu tipovat 10. kolo, tip se uzavře, po začátku duelu ho už nebudu moct změnit a samozřejmě daný tým využít v jiném kole) a do 8. 10. Zlín vs. Sparta (platí to samé).

Odměny? Všichni soutěžící, kteří úspěšně projdou přes 5. kolo, získávají podíl z výhry 600 000 goldenů. Ti, jež se dostanou přes 7. kolo, si rozdělí 250 000 goldenů, a tipéři, kteří si poradí s nástrahami 9. kola, zinkasují podíl ze 100 000 goldenů. Hráč, jenž dosáhne nejlepšího výsledku, bude mít nejvíce správných tipů, se může těšit na 50 000 goldenů. V případě, že výherců bude více, cena se mezi ně samozřejmě opět rozdělí.

A kde tedy hrát? Soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE (a to i v nativní aplikaci v sekci MŮŽU HRÁT).

Přečteno: 4 828x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet