• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Zabojujte o více než 2 miliony v Tipcupu!

3. září 2019   SOUTĚŽ 

Začal poslední díl seriálu Tipcup před finálovým Turnajem mistrů. Zahrajte si Mistrovství Česko-Slovenska v sázení! Oblíbená soutěž největší sázkařské komunity se koná od 6. září do 31. října. Výše dotace? Více než 2 miliony goldenů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace. Ta se rozjede už tento pátek. Celkový vítěz Mistrovství Česko-Slovenska v sázení shrábne 250 000 goldenů!


Mistrovství Česko-Slovenska v sázení

Soutěž se hraje výhradně na webu a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u Chance.

Do vyřazovacích bitev Mistrovství Česko-Slovenska v sázení postoupí oproti předchozím Tipcupům dvojnásobný počet tipérů – 16 384. Denním limitem v kvalifikaci je 50 Kč. Tipcupu se tak může zúčastnit opravdu každý. Vítěz kvaldy získá 20 000 goldenů!

Na skvělé odměny se mohou těšit všichni účastníci play off. To vyvrcholí 31. října. Limity sázek pro jednotlivá kola vyřazovací fáze se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění.

A jak se do mezinárodní soutěže o nejlepšího sázkaře v Česku a na Slovensku přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety do soutěže zařadíte. Nezapomeňte, že do TC můžete zařazovat i live tikety. Jediné omezení představuje zmíněný maximální denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů, který se rovná potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, jemuž se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

Zapojením se do Tipcupu souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde.

Mistrovství Česko-Slovenska v sázení je zároveň poslední možností, jak přes Tipcupy zabojovat o vstupenku do letošního Turnaje mistrů. Do něj se probojuje 2 064 nejlepších z celoročního žebříčku Tipcupů (k 1. 11. 2019) plus 2 032 sázkařů z Tipligy (k 1. 11. 2019). Vítěz letošního Turnaje mistrů odjede v novém Volkswagenu Arteon a navrch získá 100 000 goldenů!


Přečteno: 6 015x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet