• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Přihlaste se na Tipsport Darts Cup!

30. července 2019

Patříte mezi příznivce šipek a chcete si vyzkoušet pocity, které zažívají profesionální hráči? Přihlaste se na Tipsport Darts Cup 2019 a poměřte své dovednosti s největší komunitou sázkařů! Do turnaje, který se uskuteční 19. října v pražském hotelu Pyramida, nasypeme dotaci převyšující 540 tisíc goldenů. Na vítěze čeká rovných 100 000 goldenů a navíc od nás obdrží zaplacené startovné na Q-School, kde je možné získat kartu PDC a hrát tak s nejlepšími šipkaři na světě! Odměny v podobě Netů máme připraveny pro všechny účastníky turnaje. Navíc vylosujeme i tři šťastlivce, kteří získají po 10 000 goldenech. Přihlaste se a nastartujte svoji raketovou kariéru s Chancí!Tipsport Darts Cup 2019

Jak se do turnaje dostat? Je to snadné: V sekci Soutěže klikněte na dlaždici Tipsport Darts Cup 2019 a přihlaste se na soutěžní stránce (je potřeba na ní vstoupit jako přihlášený uživatel).

Pozor: na turnaji v Praze bude nutná vaše osobní účast, a to již od ranních hodin (předpokládaný start v 9:00). Turnaj potrvá do večera.

Kapacita Tipsport Darts Cupu 2019 je omezená na 512 hráčů, které vylosujeme 19. srpna ze všech přihlášených. Vylosovaní účastníci budou mít určenou dobu na zaplacení startovného (300 Kč). Platební údaje obdrží soukromou zprávou. Vylosujeme i 512 náhradníků, pro případ, že by někteří z hráčů nesplnili podmínky pro přijetí do turnaje (např. z důvodu nezaplacení startovného).

Do Tipsport Darts Cup se můžete přihlásit pouze jednou, i když jste registrovaní u více společností. V případě, že se do turnaje přihlásíte z více účtů, budete před losováním vyloučeni.

A jakým se bude hrát systémem? Klasicky – K. O. pavouk. V úvodních čtyřech kolech turnaje se soutěžící utkají v High score na dva vítězné legy (jeden leg končí po odehrání 7 kol oběma hráči). V pátém kole, do kterého postoupí posledních 32 hráčů, se bude hrát 301 double out na dva vítězné legy a v osmifinále si to hráči rozdají na tři vítězné legy. Od čtvrtfinále přijde na řadu 501 double out na tři vítězné legy. Chcete-li se dozvědět o turnaji více, přečtěte si pravidla Tipsport Darts Cupu.

Přečteno: 1 474x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet