• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Sekce Soutěže v novém hávu

18. července 2019

Přečtěte si pravidelný přehled novinek, které jsme pro vás připravili. Čeká na vás výrazně upravená – přehlednější – podoba sekce Soutěže. Specialisty na basketbal a házenou potěší možnost sázek na výsledek poločasu nebo zápasu a jiné zase třeba více příležitostí na žluté karty ve fotbale.


Přehlednější soutěže

Pokud si sázení zpříjemňujete soutěžemi, které pro vás pravidelně chystáme, určitě si brzo všimnete, že příslušná sekce vypadá na webu i na mobilních platformách jinak. Na hlavní stránce soutěží díky tomu okamžitě uvidíte, které soutěže aktuálně hrajete i které hrát můžete. Nechybí ani přehled těch, co v nedávné době skončily, ale i nenávratně „prošvihnutých“. Snadno také najdete potřebné informace, například, jestli už máte splněné podmínky pro aktuální den apod. V nabídce si také můžete filtrovat podle dotace, počtu hráčů či podle začátku soutěže.

Žluté karty i poločas/zápas pod koši

Baví vás sázet na individuální tresty v nejpopulárnějších fotbalových ligách? Máme pro vás výrazné rozšíření předzápasové nabídky u žlutých karet. Kromě tradičního počtu ŽK v normální hrací době se teď můžete zaměřit také na karty u jednotlivých týmů, v rámci poločasů (společně i zvlášť) a třeba i na to, ve které půli jich padne víc. Tipy na výsledek prvního poločasu nebo výsledek zápasu jste zatím znali jen z fotbalu. Sázíte na jednu z možností domácí, remíza, hosté a vyhráváte, když vybraná situace nastane o poločase nebo na konci utkání. Tuto sázku nově najdete také u basketbalové a házenkářské prematch nabídky.

Naděje na výhru a filtry

V záložce Moje tikety se podívejte na průběžné výsledky jednotlivých tiketů. Podle stavu ikonky snadno poznáte, které z vašich sázek jsou momentálně nejnadějnější a mají tedy nejblíže k výhře. Nabízíme ale i další filtry řazení tiketů – nevyhodnocené, LIVE i předzápasové si snadno vyfiltrujete, aniž byste museli odcházet ze stránky, na které právě jste. V záložce Moje sázky máte možnost řadit duely podle času vsazení, ale také podle jejich začátku.

Přečteno: 1 221x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet