• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Dočky Tipcup: Bořkův dres bere Morgoth!

25. července 2019

První část Dočky Tipcupu skončila v neděli 4. srpna, 8 192 nejúspěš­nějších tipérů teď naplno pohltila vyřazovací část. Deset šťastlivců, kteří měli kliku při losování ze všech účastníků kvalifikace, se může těšit na speciální prémii. Morgoth už brzy oblékne podepsaný dres záložníka Bořka Dočkala a získá také dvě vstupenky na podzimní domácí zápas Sparty podle vlastního výběru. Dva lístky na ligový fotbal čekají také na následující devítku členů komunity: 136675, vitaminek66, kontantnimon, svetka, Woodinhoo, mirdouspiv, Bimbo, grandejuve a vasasa11. Všechny výherce budeme v nejbližší době kontaktovat.


Dočky Tipcup

Play off vypuklo v pondělí 5. srpna. Každý souboj jeden na jednoho bude trvat tři kalendářní dny – s tím, že limity sázek pro jednotlivá kola nadstavby se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění. Vyřazovací fáze, kde si všichni jeho účastníci přijdou na skvělé odměny, vyvrcholí 12. září.

A jak se do Dočky Tipcupu přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety do soutěže zařadíte (včetně live sázek). Jediné omezení představuje zmíněný maximální denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů, který se rovná potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, jemuž se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

Kvůli zmíněné novince (možnost zařazení live tiketů do všech nadcházejících Tipcupů) zároveň „nasadíme“ tzv. zamrznuté skóre. To znamená, že v celkovém skóre daného vyřazovacího kola (kvalifikace se to netýká) nezobrazíme bodový zisk soupeře/soupeřů z denního limitu posledního hracího dne. Jinými slovy – vaši soupeři nezjistí, kolik jste získali bodů za sázky z posledního dne.

Zapojením se do Tipcupu souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde.

Nezapomeňte, že v každém Tipcupu hrajete o postup do závěrečného Turnaje mistrů. Do něj se probojuje 2 064 nejlepších z celoročního žebříčku Tipcupů (k 1.11. 2019) plus 2 032 sázkařů z Tipligy. Vítěz letošního Turnaje mistrů odjede v novém Volkswagenu Arteon a navrch získá 100 000 goldenů!


Přečteno: 5 943x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet