• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tenisový pavouk: Zdoláte semifinálovou překážku?

28. června 2019

V Londýně probíhá od 1. do 14. července Wimbledon, nejstarší tenisový turnaj na světě. V mužském singlu platí za top favority Novak Djokovič s Rogerem Federerem, v ženském Serena Williamsová a Simona Halepová. Kdo bude slavit? Okořeňte si slavný podnik dvěma soutěžemi pod souhrnným názvem Tenisový pavouk s milionovou dotací! Tipujte, komu se zadaří v jednotlivých fázích mužské i ženské dvouhry tohoto prestižního grandslamu. Během všech kol přitom bude možné jednoho hráče a hráčku zvolit pouze jednou. Tipér, který dokráčí daným pavoukem nejdál, získá 500 000 Kč na sázení!


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLA

V mužské části pavouka vypadlo v osmifinále 1 088 soutěžících a 649 jich netipovalo. Ve hře o půl milionu Kč na sázení tak zůstalo 5 171 hráčů. V ženském pavouku postoupilo do čtvrtfinále 4 663 tenisových odborníků. Neúspěch zaznamenalo 2 336 sázkařů a 570 jich netipovalo.

Nejvíce soutěžících v mužském pavouku doplatilo na neúspěch Raoniče (948). Mezi ženami nejvíce hráčů svým výkonem vyřadila Karolína Plíšková (843).

Jak se vám povede dál? Vyberte své koně pro semifinále!

Tenisový pavouk se hraje výhradně na webu a pro účast v něm stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku. Je zdarma, není zapotřebí plnit každodenní limit vkladů.

Turnaj v londýnském All England Clubu se koná od 1. do 14. července. V soutěžním mužském i ženském pavouku se odehraje celkem sedm kol. Ale pozor. Musíte se zapojit hned do prvních kol obou dvouher, později už k tomu nedostanete příležitost. Dál vždy postoupí pouze úspěšní tipující.

Soutěžní princip? Podobný jako u Šipkového pavouka. Tipněte si v každém kole mužského a ženského pavouku Wimbledonu jednoho tenistu a tenistku, kteří podle vás postoupí do další fáze turnaje. Daného hráče a hráčku už si ale v následujících kolech nebudete moct zvolit. Každého účastníka Wimbledonu si tedy lze vybrat pouze jednou. Pokud váš favorit/favoritka postoupí, jdete s ním/ní do dalšího kola i vy. Když vypadne, hra pro vás končí. Své tipy můžete libovolně upravovat do uzávěrky daných zápasů v rámci daného kola. V případě, že máte na aktuální kolo natipováno a duel vámi zvoleného tenisty/tenistky už začal, tak přetipovat již není možné.

Příklad z mužského pavouka:

Ze zápasů úvodního kola singlistů se mi zamlouvá postup Gaëla Monfilse. V prvním kole tak tipuji Francouze. Uspěl? Jdu dál. Ve druhém kole ukazuji na Alexandera Zvereva (Monfilse zvolit nemůžu, protože jsem ho tipoval v kole prvním). Opět trefa do černého? Super, čeká mě 3. kolo. V něm se mi líbí Dominic Thiem. Další zásah. Následuje osmifinále, čtvrtfinále a semifinále. Z účastníků fáze TOP 4 ve složení Daniil Medveděv, Kei Nishikori, Federer a Djokovič si vybírám Djokera. Trefa! Teď už jen zbývá určit vítěze finále mezi Djokovičem a Federerem. A tady je to pro mě jasné, klikám na FedExe (Novaka tipovat nemůžu, „využil“ jsem ho v semifinále).

Jak je vidět z uvedeného příkladu, je zapotřebí jisté dávky prozíravosti. Dívat se dopředu a své top favority si „šetřit“ do pozdější fáze soutěže/turnaje. Kdo bude v semifinále? Kdo by to mohl celé vyhrát (abych si daného tenistu-budoucího vítěze vybral právě až v klíčové bitvě o titul a ne dříve)? Když se vám stane, že už nemůžete nikoho tipovat, protože jste všechny tenisty zahráli v minulých kolech, počítá se vám součet úspěšných tipů. Pokud tedy nemůžete tipovat finále, máte šest úspěšných tipů. A pokud nebude mít nikdo více, získáváte podíl.

Ten, kdo dojde nejdál ze všech, získá odměnu 500 000 goldenů (to platí jak u mužského, tak ženského pavouku). V případě, že výherců bude více, cena se mezi ně rozdělí.

A kde tedy hrát? Obě soutěžní stránky naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkazy na soutěžní stránky v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Přečteno: 9 629x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet