• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Kvalifikace do Letního Tipcupu vrcholí!

4. červen 2019  SOUTĚŽ 

Začal další díl oblíbené soutěže největší sázkařské komunity. Hrajte Letní Tipcup! Termín? Od 7. června do 25. července. Výše dotace? Více než 1 milion goldenů! Na odměnu dosáhnou všichni soutěžící, kteří si poradí s nástrahami kvalifikace. Ta se rozjela v pátek 7. 6. Celkový vítěz Letního Tipcupu shrábne 100 000 Kč na sázení, poražený finalista obdrží 50 tisíc.


Letní Tipcup

Soutěž se hraje výhradně na webu a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku.

Turnaj odstartoval kvalifikací, kde hrají všichni sázející proti sobě, a to s denním limitem 50 Kč. Kvalda potrvá do neděle 16. června. Cena pro jejího vítěze? 20 000 goldenů!

Do play off, které vypukne v pondělí 17. června, postoupí 8 192 tipérů. Každý souboj jeden na jednoho přitom bude trvat tři kalendářní dny – s tím, že limity sázek pro jednotlivá kola nadstavby se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění. Vyřazovací fáze, kde si všichni jeho účastníci přijdou na skvělé odměny, vyvrcholí 25. července.

A jak se do Letního Tipcupu přihlásíte? Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety (s výjimkou live sázek) do soutěže zařadíte. Jediné omezení představuje zmíněný maximální denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů, který se rovná potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, jemuž se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

V rámci všech hracích kol si navíc můžete zobrazit tikety svých soupeřů z daného hracího dne i z odehraných kol předchozích (ale pouze za předpokladu, že už jste plně vyčerpali denní limit daného kola). Podrobnější informace najdete ve FAQ.

Zapojením se do Tipcupu souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde.

Nezapomeňte, že v každém Tipcupu hrajete o postup do závěrečného Turnaje mistrů. Do něj se probojuje 2064 nejlepších z celoročního žebříčku Tipcupů (k 1.11. 2019) plus 2032 sázkařů z Tipligy. Vítěz letošního Turnaje mistrů odjede v novém Volkswagenu Arteon a navrch získá 100 000 goldenů!


Přečteno: 1 968x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet