• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Kompaktní zobrazení tiketů, filtry a další úpravy

22. květen 2019

Před měsícem a půl jsme dokončili sloučení seznamu předzápasových a live tiketů, upravili jsme sekci Moje sázky a zároveň odstranili možnost prokliku na Moje tikety a Moje live tikety v horní liště webu. Na tyto kroky jsme obdrželi celou řadu připomínek a podnětů, například v diskuzi u blogu od TipChaMana, na kterých usilovně pracujeme. Některé nedostatky se nám podařilo odstranit v minulých týdnech, další přichází na řadu nyní.


Moje tikety, Moje sázky a filtry

Spokojeni budou ti z vás, kteří využívají mobilní zařízení. Seznam tiketů si bude možné přepnout do kompaktního řádkového zobrazení (v Nastavení sekce Zobrazení).

Pro lepší orientaci vracíme podbarvení tiketu otevřeného v seznamu. Daný tiket zůstane označený až do vaší další akce. To samé nyní funguje i v sekci Moje sázky.

Pozitivních změn doznalo fungování filtrů. Od nové verze není potřeba filtry pokaždé znovu nastavovat. V praxi to znamená, že pokud přejdete do jiné části webu a opět se vrátíte, budete mít filtry již nastavené podle původního zadání, a to až do vašeho odhlášení.

Zároveň jsme zkrátili dobu, po kterou jsou tikety v seznamu po jejich vyhodnocení, z původních 24 hodin na současných 30 minut. Další úpravou je řazení tiketů v rámci zápasu, které se od teď budou řadit chronologicky od nejnovějších.

V Mých tiketech si nově můžete rozkliknout kromě nevyhodnocených a live tiketů i ty předzápasové.

Tiket aréna in, Vegas out

Dvě velké změny čekají klienty, kteří využívají zařízení od společnosti Apple. Tou první je, že se „jablíčkáři“ dočkali Tiket arény. Na druhé straně ale budou muset na základě rozhodnutí vedení firmy s nakousnutým jablkem ve znaku oželet Vegas, naše online casino. Oblíbené Vegas hry však nadále bude možné spouštět přes prohlížeč na mobilním webu Chance na adrese m.chance.cz.

Tipliga jen pro aktivní hráče

Bojujete v populární Tiplize, ale rozčilují vás neaktivní soupeři? Už nebudou! Od teď bude platit pravidlo, že pokud po dobu jednoho měsíce sázkař nezařadí do TL žádný tiket, tak ho automaticky vyřadíme. Jakmile se mu to stane a bude se chtít opět zapojit do TL, tak může, ale bude zařazen do nejnižší aktuální úrovně. 

Přečteno: 923x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet