• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Maraton o 5 mega už jede. Nezapomeňte si i dnes vsadit za 200 Kč

24. květen 2019

Od neděle 26. května hrajete o podíl v sázkařském maratonu. Pokud si zvládnete každý den vsadit dohromady za alespoň 200 korun, čeká na vás část z pětimilionové dotace. Podaří se vám na konci června protnout cílovou pásku?


PRAVIDLA

Maraton o 5 mega odstartuje tuto neděli 26. května a skončí 30. června.

K získání podílu v goldenech, za které můžete sázet bez omezení, stačí každý den uzavřít prostřednictvím internetu, mobilu (včetně live sázek) či na pobočkách jakoukoliv kurzovou sázku nebo sázky v souhrnné hodnotě vkladu alespoň 200 Kč.

Oproti předchozím vydáním maratonů jsme tak denní limit o něco zvedli. K úpravě jsme přistoupili na základě výsledků anket, po změně jste dlouhodobě volali. Navýšení nejen limitu, ale i celkové dotace (o 5 milionů goldenů se během takto krátkého maratonu dosud nesoutěžilo) se ve finále projeví v nárůstu výherního podílu.

Další podmínky maraton o 5 mega nemá. Opravdu stačí jen pravidelně sázet a dodržet limit dvě stovky každý hrací den (pokud už tedy běžíte celoroční maraton o 15 mega se stokorunovým limitem a chcete se zúčastnit i tohoto, je zapotřebí, abyste v období od 26. 5. do 30. 6. zvýšili svůj denní vklad minimálně o další stovku).

Soutěžní stránku, na které zjistíte, kolik lidí splnilo předchozí den limit a jaký je aktuální podíl, najdete po přihlášení v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku). Pokud nemůžete najít SZ, tak se na soutěž v mobilním zařízení dostanete přes plnou verzi v prohlížeči, po přihlášení v sekci soutěže.


Přečteno: 4 456x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet