• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Soutěž k MS: Hrajte o poslední lístky, goldeny a dresy!

20. květen 2019

Soutěž k mistrovství světa v hokeji na Slovensku o lístky, dresy a podíly v goldenech míří do finiše. Je tu závěrečný týden! Usmálo se už na vás štěstí? Nebo klikáte a pořád nic? Trpělivost do posledního soutěžního dne vás může odměnit. V „osudí“ stále zůstává několik vstupenek, hromada korun na sázení (1,5 milionu goldenů!) a přes 600 hokejových svršků. Šanci máte každý den do neděle 26. května! Stačí si vsadit za stovku.


HRAJTE SOUTĚŽ O LÍSTKY NA MS, DRESY A GOLDENY


Z pěkných výher se těší už celá řádka členů největší sázkařské komunity.

Nedávno třeba radost polila Kadanicka. Tomu soutěž přihrála velký zážitek. Tipér se totiž ve fóru pochlubil ziskem vstupenek na hvězdami NHL nabité zápolení mezi Švédskem a Ruskem. Slušná trefa, co říkáte? Také jste měli takovou kliku?

Pokud ne, neskládejte zbraně. Bojovat o lupeny na zápasy šampionátu v Bratislavě a Košicích, goldeny a reprezentační dresy českého a slovenského nároďáku můžete denně až do 26. 5. A že je o co hrát…

Svého majitele například stále hledá šest lístků na víkendové duely MS, kdy je na programu semifinále (v sobotu) a bitvy o zlato a bronz (v neděli). A to není vše. Za lákavou kořist bezpochyby platí i výhra v hodnotě 10 tisíc goldenů, která je ve hře ještě 11×.

Ulovíte právě vy některou ze zbývajících odměn?


Přečteno: 580x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet