• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka k MS s Dudou a Kopeckým finišuje!

6. květen 2019

Je tu další Tipovačka. Tentokrát k mistrovství světa na Slovensku! Cena pro vítěze? 150 000 goldenů! V každém kole navíc bojujete o podíl z banku 25 000 goldenů. Soutěž, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků hokejových utkání základní části MS, je zcela zdarma a proběhne od 10. do 21. května (s tím, že úvodních pět kol je možné natipovat již od 6. 5.). Svojí účastí ji navíc ozdobí Radek Duda a Tomáš Kopecký! Kdo z vás zaválí? Na odměnách rozdáme 1 000 000 Kč na sázení! Mimochodem (info pro ty, kteří chtějí soutěžit přes mobil): V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLAFAQ

Podmínka účasti v Tipovačce není žádná. Stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku nebo na Slovensku.

Odměníme 1 000 nejlepších tipérů. Nejúspěšnější soutěžící se může těšit na 150 000 goldenů, poražený finalista získá 50 000 goldenů a třetí v pořadí 30 tisíc korun na sázení.

Hraje se výhradně na webu, kde uvidíte aktuální pořadí všech soutěžících i výsledky minulých kol. Včetně bilance Radka Dudy (s nickem DudaRadek), extravagantního útočníka chomutovských Pirátů, a Tomáše Kopeckého (TomasKopecky), dvojnásobného vítěze Stanley Cupu.

Tipovačka se skládá z 12 hracích kol. V každém budete tipovat přesná skóre minimálně čtyř a maximálně šesti zápasů daného hracího dne základní části mistrovství světa v Bratislavě a Košicích a zároveň hrát o podíl z banku 25 000 goldenů. Ten bude rozdělen vždy rovným dílem mezi všechny sázející, kteří v daném hracím kole získají nejvíce bodů.

Za uhodnutý přesný výsledek utkání obdržíte 10 bodů. 6 bodů shrábnete za trefenou remízu (ale ne přesné skóre), příležitost včetně brankového rozdílu nebo příležitost + přesný počet gólů. Pokud trefíte vítěze duelu bez gólového rozdílu nebo bez přesného počtu branek, máte 4 body. A nakonec – v případě, že uhodnete přesný počet gólů v zápase (příležitost nikoliv), získáte 2 body.

Příklad: Utkání v základní hrací době skončilo 4:1. Kolik kdo obdrží bodů?

10 – získá soutěžící, který tipoval přesný výsledek 4:1
6 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 apod.
4 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 apod.
2 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 2:3, 1:4, 0:5 apod.
0 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 0:2, 1:3, 1:5 apod.

Tipovat do soutěže můžete již od 6. května, a to na prvních pět kol. 1. kolo vypukne 10. 5. Tipy lze libovolně do uzávěrky daného kola měnit. Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Přečteno: 12 252x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet