• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Spuštěno! 2 tisíce lístků na MS, dresy a 10 milionů goldenů

12. duben 2019

Chcete si užít mimořádnou atmosféru turnaje, který hostí Bratislava a Košice, naživo? Až do neděle 26. května sázejte každý den za 100 Kč a vyhrajte některý z 2 000 lístků na zápasy světového šampionátu v ledním hokeji. Další ceny pro největší komunitu sázkařů? 3 000 reprezen­tačních dresů a podíly z obří dotace 10 000 000 v g­oldenech.


PRAVIDLA SOUTĚŽE x PŘEHLED LÍSTKŮ

Dej do toho srdce a my ti dáme lístky, říká v televizním spotu populární herec Hynek Čermák, průvodce soutěží. Její podmínky jsou pouze dvě. Stačí mít aktivní internetové sázení u Chance a vsadit denně za 100 Kč.

Tipovat můžete na webu, v mobilních aplikacích a počítají se i tikety z poboček. Soutěž se týká výhradně kurzového sázení, hra ve Vegas na ni nemá žádný vliv. Místo korun klidně využijete i goldeny, samozřejmě pokud jich máte na Tipkontu dostatek. 1 den = 1 šance vyhrát. To je celkem 42 možností urvat některou z cen!

Spousta výhod za stovku

Na webu najdete od pondělí 15. dubna dlaždici soutěže vpravo pod sestavovačem tiketu, na mobilních webech ji uvidíte hned na úvodní stránce. Druhou možností je podívat se přímo do sekce Soutěže. Nemusíte se nikam hlásit. Účastníte se automaticky, splněním denního limitu. A platí, že sázky vám započítáme i do dalších soutěží. Za stejnou stovku hrajete i 15 mega či Tipligu. Jen nezapomeňte na tiketu zaškrtnout, že jej chcete do Tipligy přidat.

Ke svému běžnému sázení tak získáváte příjemný bonus, a hlavně možnost dostat se ke vstupenkám na beznadějně vyprodané zápasy – navíc v množství, které vám nikdo jiný nenabídne.

Po vsazení začne běžet časová lhůta. Kromě doby pro případné storno (5 minut na webu, 15 na pobočce, live tipování nemá žádnou) prosím počítejte ještě s dalšími zhruba 5 minutami navíc. Ty potřebujeme pro započítání sázek. Jakmile uběhnou, získáte právě jeden soutěžní pokus. Můžete ho využít okamžitě, nebo si ho nechat na později. Taktika záleží jen na vás, klidně si všechny ušetřete na závěrečné dny, myslete ale na to, že po skončení soutěže vám budou veškeré nevyužité pokusy k ničemu.

Nezapomeňte na adresu

Po spuštění hry si vyberete sedadlo v našem virtuálním hledišti a za chviličku zjistíte, zda vyhráváte. Když ano, bude záležet na tom, která z cen vám náleží. Goldeny, jichž celkem rozdáme rovných 10 000 000, budeme rovnou připisovat na herní konto. První výhry už padly!

Pokud získáte vstupenky (vždy dvě, abyste s sebou mohli vzít i někoho ze svých blízkých) nebo dres, požádáme vás o vyplnění jednoduchého zasílacího formuláře. Doporučujeme vše vyřídit okamžitě, pokud byste to ale nestihli ani do 24 hodin, výhra bez náhrady propadne. U dresů prosím pečlivě volte velikost podle přiložené tabulky. Pozdější reklamace kvůli velikosti nebudou možné.

O bonusy na sázení se v rámci největší komunity sázkařů samozřejmě hraje společně. U vstupenek a dresů už ale mezi oběma zeměmi z pochopitelných důvodů rozlišujeme. Platí, že klienti Chance a Tipsportu mohou, pokud jde o základní fázi šampionátu, vyhrát výhradně vstupenky na duely bratislavské „české“ skupiny a některý ze 2 300 českých dresů. Naopak sázkařů z Tipsportu SK se zase týká především (ne pouze) skupina, kterou hostí Košice a 700 slovenských dre­sů.

Užijte si hokejový svátek

Vzhledem ke kapacitě hal a obrovskému zájmu o šampionát nebylo možné zajistit, aby byly všechny vstupenky jen na zápasy české či slovenské reprezentace. V základní skupině jich je přesně 358 (Česko) a 314 (Slovensko). I když to nevyjde, můžete se těšit na neopakovatelnou atmosféru a zážitek, který minimálně dalších 5 let nebude tak snadno dostupný. Ve hře jsou navíc i takové šlágry jako souboj Ruska se Švédy či Kanady a USA.

Chcete se pochlubit svojí výhrou? Nasdílejte ji pomocí tlačítka na fórum nebo na Facebook! Fórum ale není burza, tak se prosím nesnažte získané lístky prodávat. Za takové jednání by vám mohlo hrozit vyloučení nejen ze soutěže, ale i z komunity sázkařů.

Přečteno: 11 126x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet