• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Hamilton získá další titul, věří janko2015

12. březen 2019

O víkendu se Velkou cenou Austrálie rozběhne nová sezona ve Formuli 1. Vybojuje Lewis Hamilton i letos titul mistra světa? Už jich má pět a janko2015 věří, že přidá šestý. „V posledních dvou letech je bez konkurence. Pro mě je nejlepším pilotem Formule 1 a jasným favoritem této sezony,“ zmiňuje v analýze s kurzem 1,75. Vsadíte si taky na britského závodníka? Pokud máte jasno, že jeho nadvláda skončí, pošlete na tiket kurz 1,49. Vyberte si z široké kurzové nabídky a vsaďte si na svého favorita!


Formule 1 2019

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Ladislav23 se drobnohledem podíval na duel jezdců Ferrari. V analýze s kurzem 1,3 doporučuje sázku na to, že Sebastian Vettel skončí v konečném hodnocení před Charlesem Leclercem. Proč se tak rozhodl?

„Ve prospěch německého jezdce hraje mnoho klíčových faktorů. Diametrálně větší množství zkušeností ať už jezdeckých, či technických, dosažené úspěchy, znalost týmu a prostředí v něm a také role v týmu. Charles Leclerc je bezpochyby velmi talentovaný jezdec s velkým potenciálem. Přesto ani za mák nevěřím tomu, že se hned ve své 1. sezoně u Ferrari umístí v celkové klasifikaci před stájovým kolegou,“ rozebral souboj Vettela s Leclercem ladislav23. Necháte se inspirovat?

Vsadit si můžete i na počet vítězství jednotlivých závodníků. HonzaZ89 poslal na tiket, že Pierre Gasly vyhraje alespoň jeden závod. „V loňské sezoně každý ze závodníků Red Bullu zvítězil dokonce dvakrát. Gasly se do týmu dostal díky přesvědčivým výsledkům, které loni podával u Toro Rosso,“ zmiňuje v analýze s kurzem 2,9. Vidíte to stejně?

V široké kurzové nabídce najdete řadu lákadel. Třeba duel Hamilton vs. Vettel (kurzy 1,7 – 2,01). Kdo bude podle vás lepší v celkovém hodnocení?

A co třeba sázka na to, v kolika závodech nebudou někteří jezdci klasifikováni? Nedojede Sebastian Vettel alespoň dvakrát do cíle (1,75)? Jestli máte jasno, že Lewis Hamilton bude klasifikován ve všech závodech, pošlete do hry kurz 3,94.

Jste přesvědčeni, že Mercedes ovládne, stejně jako v předchozích dvou sezonách, pohár konstruktérů? Vsaďte si kurz 1,9! TIPER v analýze s kurzem 3,5 doporučuje sázku na Ferrari. Svezete se sním?


Foto: Shutterstock.com

Přečteno: 103x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet