• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Cash out můžete využít také v live sázkách

5. březen 2019

Od 5. března máte možnost zvolit na webu i na mobilních platformách předčasnou výplatu peněz také u live sázek. Díky tomu vám teď nabízíme nejkomplexnější cash out na českém i slovenském trhu. Do budoucna ho chceme dál vylepšovat.


Cash out jako takový jsme poprvé začali poskytovat v roce 2014, tehdy ale bylo možné jej využívat jen pro předzápasové tikety. Od loňského léta máte k dispozici jeho podstatné vylepšení, cash out předzápasových tiketů s příležitostmi, které se aktuálně hrají a zároveň mají kurzy v live sázkách. Obě varianty teď doplní právě dřívější vyplácení live tiketů.

Pro velkou část největší sázkařské komunity stále platí podmínka, kterou znáte z ostatních typů cash outu. Předčasné vyplacení sólového tiketu není kvůli požadavkům českého státu možné. Je tedy potřeba mít na něm minimálně dvě příležitosti, z toho jednu vyhodnocenou.

Na Slovensku ovšem legislativa dovoluje cash outovat i sólovky. Klienti Tipsport SK tak mohou předčasně vybrat i tiket s jedinou live příležitostí.

Cash out je dostupný přes detail (opis) tiketu, kde kromě tlačítka VYPLATIT IHNED najdete také aktuální sumu, kterou máte možnost vybrat. V live se ale kurzy mění opravdu každým okamžikem, takže může nastat situace, že výplatu už nebude možné kvůli úpravě částky provést.

Proto se po kliknutí na tlačítko pokaždé objeví tabulka, kterou vidíte na obrázku vlevo. V ní vám nabídneme tři možnosti: 1. Nepřijmout žádnou změnu výplaty – tím pádem musíte upravenou částku odsouhlasit znovu. 2. Přijmout stejnou/jen vyšší částku. 3. Přijmout jakoukoliv změnu částky.

Poprvé bude automaticky nastavená možnost nepřijímat změny, záleží ale jen na vás, kterou ze tří variant zvolíte. Při dalším cash outu už pak bude rovnou zaškrtnutá právě ona.

Přečteno: 1 214x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet