• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Biatlonová šestka. Natipujte si závěrečné závody!

4. březen 2019  SOUTĚŽ 

Biatlonová horečka stoupá. Mistrovství světa je tady! Termín? Boj o medaile proběhne od 7. do 17. března. Máte jasno o tom, kdo se ve Švédsku vytasí s nejlepší formou? Zaválí na severu Evropy čeští reprezentanti? Vychutnejte si závody v Östersundu s Biatlonovou šestkou. Ve hře jsou ceny v celkové hodnotě 1 800 000 goldenů! Soutěž je zcela zdarma. Mimochodem (info pro ty, kteří chtějí soutěžit přes mobil): V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLA

Pro účast v Biatlonové šestce stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku. Hraje se výhradně na webu.

V Östersundu se od 7. do 17. 3. pojede celkem dvanáct závodů. V každém z nich přitom můžete vyhrát až 100 000 goldenů! Stačí vybrat, kteří biatlonisté/štafeta dojedou na prvních šesti místech. Výše odměny bude záviset na (ne)trefeném pořadí.

Zaprvé: Soutěžící s nejvyšším počtem správně tipnutých závodníků v TOP 6 bez ohledu na pořadí získá 50 000 goldenů. V případě, že šest závodníků ze šesti nejlepších netrefí nikdo, cena připadne tomu, kdo jich uhodne pět ze šesti. Tento princip aplikujeme až do vyhodnocení, kdy soutěžící trefí jednoho závodníka ze šesti.

Zadruhé: Stejná odměna čeká i na tipéra, který uhodne nejlepších šest biatlonistů v přesném pořadí v daném závodě. Když však tuto kompletní šestici v přesném pořadí netrefí nikdo, odměna se pro tento závod nevyplatí.

Pokud nejlepší výsledek v obou případech zaznamená více hráčů, výhru si rozdělí mezi sebou. Získané goldeny vám připíšeme nejpozději k pátému pracovnímu dni po vyhodnocení závodu.

Odměna nemine ani soutěžící, kteří se umístí mezi prvními 1 000 v celkovém žebříčku. Hráč s nejvyšším součtem dosažených bodů získá 50 000 goldenů! Za každý správný tip (umístění závodníka v TOP 6 nezávisle na přesném pořadí) se přitom soutěžícímu přičte do celkového žebříčku jeden bod.

Může se také stát, že se v TOP 6 objeví závodník, který nebyl v seznamu pro tipování. V tomto případě se pořadí závodníků v cíli nemění a nejlepší výsledek v rámci vyhodnocení soutěže se přesune na „pět z pěti v přesném pořadí“. Na základě tohoto principu se odměna posouvá až na vyhodnocení „1 z 1 v přesném pořadí“ (v TOP 6 by se umístilo pět závodníků, kteří nebyli vypsaní pro tipování).

Všechny závody můžete natipovat s předstihem (od spuštění soutěže – tedy od 4. 3.) a svůj výběr pak libovolně měnit až do uzávěrky/startu závodu. Seznam závodníků (dle kategorií muži, ženy a štafety) je aktuálně stejný pro všechny závody, ale bude se průběžně doplňovat – buď o nová jména nebo někteří závodníci zčervenají, protože do závodu pravděpodobně či spíše určitě nenastoupí.

A kde tedy Biatlonovou šestku hrát? Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Termínový řád MS v biatlonu ve Švédsku (starty jednotlivých závodů se mohou měnit):

Datum Disciplína Začátek
Čtvrtek 7. 3. Smíšená štafeta 16:15
Pátek 8. 3. Sprint (ženy) 16:15
Sobota 9. 3. Sprint (muži) 16:30
Neděle 10. 3. Stíhací závod (ženy) 13:45
Neděle 10. 3. Stíhací závod (muži) 16:30
Úterý 12. 3. Vytrvalostní závod (ženy) 15:30
Středa 13. 3. Vytrvalostní závod (muži) 16:10
Čtvrtek 14. 3. Smíšený závod dvojic 17:10
Sobota 16. 3. Štafeta (ženy) 13:15
Sobota 16. 3. Štafeta (muži) 16:00
Neděle 17. 3. Závod s hromadným startem (ženy) 13:15
Neděle 17. 3. Závod s hromadným startem (muži) 16:00

Přečteno: 4 150x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet