• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

STR Tipcup. Play off je v plném proudu

20. únor 2019

Druhý letošní Tipcup, jehož název nese přezdívku úspěšné snowboardistky, lyžařky a také členky největší sázkařské komunity Ester Ledecké, dospěl do play off. Výše dotace? Více než 1 milion goldenů! Celkový vítěz STR Tipcupu získá 100 000 Kč na sázení, poražený finalista obdrží 50 tisíc.


STR Tipcup

Do vyřazovacích bitev STR Tipcupu postoupilo 8 192 tipérů. Z úspěšných kvalifikantů jsme vylosovali držitele unikátních cen. Na závodní kombinézu Ester Ledecké se může těšit 1950ANJA, diáře pak míří za desítkou vyvous, saman3343, hugo219, salangy, Cculda, abatyse, pepa122806, hulkic1, ffoldes a pkn6606.

Soutěž se hraje výhradně na webu a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku.

Turnaj vypukl 22. února kvalifikací, která trvala do neděle 3. března. V kvaldě s denním limitem 50 Kč hráli všichni sázející proti sobě. Vítěz kvalifikační fáze vilik získal 20 000 Netů.

Co se týče play off – všichni jeho účastníci se mohou těšit na skvělé odměny. Každý souboj jeden na jednoho přitom bude trvat tři kalendářní dny. Vyřazovací fáze vyvrcholí 11. dubna. Limity sázek pro jednotlivá kola nadstavby se budou postupně navyšovat tak, aby sázející mohl naplno prokázat svoje umění.

Při sestavování tiketu stačí zaškrtnout políčko „Tipcupy“ a tiket následně vsadit. Záleží jen na vás, jaké tikety (s výjimkou live sázek) do soutěže zařadíte. Jediné omezení představuje zmíněný maximální denní limit vkladů.

Tiket zařazený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na něm i možný zisk bodů, který se rovná potenciální výhře v Kč. Do hodnocení se započítají jen výherní tikety sázkaře, jemuž se sečtou výhry v korunách na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech (body získané na tiketech složených z více sázenek, např. Kombinátory, se vypočítají z výher dosažených na jednotlivých sázenkách tohoto tiketu).

V rámci všech hracích kol si navíc můžete zobrazit tikety svých soupeřů z daného hracího dne i z odehraných kol předchozích (ale pouze za předpokladu, že už jste plně vyčerpali denní limit daného kola). Podrobnější informace najdete ve FAQ.

Zapojením se do Tipcupu souhlasí soutěžící s podmínkami, které jsou k dispozici zde.


Přečteno: 5 542x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet