• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tipujte o goldeny s Richterem a Moravčíkem!

4. únor 2019  SOUTĚŽ 

Je tu další Tipovačka. Tentokrát hokejovo-fotbalová! Cena pro vítěze? 100 000 goldenů! Soutěž proběhne od 8. do 17. února (s tím, že úvodních pět kol je možné natipovat již od 4. 2.) a zapojí se do ní i osobnosti Pavel Richter a Ľubomír Moravčík. Soutěž, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků vybraných fotbalových a hokejových utkání, si zahrajete zcela zdarma. V každém kole navíc bojujete o podíl z banku 25 000 goldenů. Kdo z vás zaválí? Na odměnách rozdáme 900 000 Kč na sázení! Mimochodem (info pro ty, kteří chtějí soutěžit přes mobil): V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ (na webu) x PRAVIDLAFAQ

Podmínka účasti v Tipovačce není žádná. Stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku.

Odměníme 1 000 nejlepších tipérů. Nejúspěšnější soutěžící se může těšit na 100 000 goldenů, poražený finalista získá 50 000 goldenů a třetí v pořadí 30 tisíc korun na sázení.

Hraje se výhradně na webu, kde uvidíte aktuální pořadí všech soutěžících i výsledky minulých kol. Včetně bilance Pavla Richtera (s nickem richterpavel), světového hokejového šampiona z roku 1985, a Ľubomíra Moravčíka (moravciklubo), dvojnásobného mistra Skotska se Celtikem Glasgow (2001 a 2002) a nejlepšího fotbalistu Československa (1992), později i samostatného Slovenska (2001).

Tipovačka se skládá z 10 hracích kol. V každém budete tipovat přesné skóre pěti vybraných zápasů z různých hokejových a fotbalových lig a zároveň hrát o podíl z banku 25 000 goldenů. Ten bude rozdělen vždy rovným dílem mezi všechny sázející, kteří v daném hracím kole získají nejvíce bodů.

Za uhodnutý přesný výsledek utkání obdržíte 10 bodů. 6 bodů shrábnete za trefenou remízu (ale ne přesné skóre), příležitost včetně brankového rozdílu nebo příležitost + přesný počet gólů. Pokud trefíte vítěze duelu bez gólového rozdílu nebo bez přesného počtu branek, máte 4 body. A nakonec – v případě, že uhodnete přesný počet gólů v zápase (příležitost nikoliv), získáte 2 body.

Příklad: Utkání v základní hrací době skončilo 4:1. Kolik kdo obdrží bodů?

10 – získá soutěžící, který tipoval přesný výsledek 4:1
6 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 3:0, 5:2, 6:3, 3:2 apod.
4 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 5:1, 3:1, 1:0, 2:1 apod.
2 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 2:3, 1:4, 0:5 apod.
0 – získá soutěžící, který tipoval výsledek 0:2, 1:3, 1:5 apod.

Tipovat do soutěže můžete již od 4. února, a to na prvních pět kol. 1. kolo vypukne 8. 2. v 1:00. Tipy lze libovolně do uzávěrky daného kola měnit. Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Přečteno: 7 218x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet