• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Tipkvíz jde do finále. I s Jágrem a Plekancem!

23. leden 2019  SOUTĚŽ 

Základní část Chance ligy se překlopila do klíčového období. Boj o play off pomalu graduje. Kdo postoupí? Zpestřete si závěr dlouhodobé fáze 2. nejvyšší hokejové soutěže Chance liga tipkvízem. Jeho podstata? Jednoduchá: Volte i v posledních kolech odpovědi na dvě sady otázek, které se týkají základní hrací doby zápasů. V nich by se měly představit i hokejové legendy Jaromír Jágr s Tomášem Plekancem. Oba reprezentanti vám můžou pomoci získat zajímavou výhru!

SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLA

Podmínka účasti v Chance liga tipkvízu není žádná. Stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku. Hraje se výhradně na webu.

Všech 11 soutěžních kol obsahuje dvě části. V prvním bloku otázek vybíráte jednu správnou odpověď ze čtyř možných variant (A, B, C, D), ve druhém také jednu, ale ze tří možností (A, B, C). Otázky se přitom vztahují k regulérní hrací době duelů Chance ligy. Za každý správný tip získáte bod.

V rámci daného kola je zapotřebí vyplnit kompletně obě části a přiřadit v každé z nich jednoho žolíka, jinak vám tipy nepůjdou odeslat. Za správný tip označený žolíkem získáte dvojnásobek bodů (tedy dva). Tipovat je možné s časovým předstihem od spuštění soutěže a tipy můžete do uzávěrky libovolně měnit.

Odměna? Nejúspěšnější soutěžící se mohou těšit na ceny dvojího typu. Zaprvé: Nejlepší tipující v daném kole obdrží 25 000 goldenů. V případě, že výherců poznáme více, mezi ně cenu rozdělíme. Zadruhé: Odměna čeká na prvních 1 000 soutěžících z celkového žebříčku. Její výše bude odvislá od konečného pořadí a v případě rovnosti bodů se lépe umístěným stane ten hráč, který své tipy odešle do soutěže dříve. Vítěz urve 100 000 goldenů!

Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Přečteno: 7 336x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet