• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Statisícový Real přinesl štěstí i zmar

14. leden 2019

Jednou jsi nahoře, jednou dole. V případě Realu Madrid v letošní sezoně platí spíše druhá varianta. Španělskému velkoklubu se nedaří. V lize dokáže ztratit prakticky s jakýmkoli soupeřem, takže je pomalu zázrak, že na vedoucí Barcelonu má jen desetibodové manko. Sázet na bílý balet je tak často loterie. Někdy se zadaří, jindy ne. Své by o tom mohli vyprávět i zástupci největší sázkařské komunity orcco a vyherce.


Sdílejte analýzy a tikety a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

Na půdě Betisu Sevilla to dlouho vypadalo na další neúspěch bílého baletu. Ještě dvě minuty před vypršením řádné hrací doby totiž na výsledkové tabuli svítilo nerozhodné skóre 1:1. To se fanouškům Los Blancos vůbec nelíbilo, zato vyherce si mnul ruce spokojeností. Právě remízu měl totiž na tiketu s dalšími dvěma fotbalovými plichtami. Za více než deset tisíc korun mohl kasírovat 462 300 Kč. Kdyby vše dopadlo podle toho, jak si naplánoval…

Jenže nedopadlo. Favorita v samotném závěru zachránil mladík Dani Ceballos. Dvaadvacetiletý záložník si postavil míč k volnému přímému kopu, jehož exekuce se zhostil na jedničku. Obstřelil zeď a zamířil přesně k tyči. Gól a vedení 2:1! V tu chvíli se vyherci zatemnilo před očima. Naopak orccovy oči zazářily štěstím. Za gigantických 150 tisíc korun měl na dosah ruky 346 500 Kč a povedlo se. Ve zbylých minutách se na skóre již nic nezměnilo a orcco se mohl radovat.

Jakou strategii jste v nedělní bitvě španělské LaLigy zvolili vy?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 1 796x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet