• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Česká esportová elita v Brně! Kdo ovládne CS:GO a LoL?

8. listopad 2018

Chcete okusit elektrizující atmosféru na poli počítačových her na vlastní kůži? Nyní máte ideální příležitost! Od pátku do neděle se v Brně koná mistrovství ČR v PC hrách, kde si to ti nejlepší v titulech Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends rozdají o více než 200 tisíc korun. Ovládne turnaj v LoL tým MSI.LanCraft? Fajfineek je o tom přesvědčený v kurzu 1,9. Vidíte to stejně? Nechte se inspirovat, sledujte vybrané zápasy na streamu a ukažte se v live sázkách!


LIVE SÁZKY: ZDE

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

MSI.LanCraft je složený z nejlepších českých hráčů, kteří se pyšní sedmi mistrovskými tituly. Papírově by měli být největšími favority, ale dost bude záležet na jejich souhře. Největším protivníkem by jim měl být celek eSuba, který jako jediný funguje na klasické úrovni týmu. Pravidelně trénují na bootcampu, mají nejlepšího kouče, ale i slabiny, které však musí jejich soupeři umět využít.

„V této situaci je velmi těžké určit možného vítěze, já však věřím LanCraft, který na MČR jede s jediným cílem – vyhrát. eSuba sice patří mezi českou špičku a zatím nenašel přemožitele na velkém turnaji, o to víc se však bude muset soustředit teď, kdy je konečně potenciální přemožitel k dispozici,“ uvádí v analýze fajfineek.

Na exkluzivní obsazení se těší i CS:GO. Na brněnském výstavišti si to o titul šampiona rozdají ti nejlepší z česko-slovenské herní scény. Chybět nebudou esa jako Frozen, Dev7l nebo Zedko. Papírovým favoritem turnaje je tým Gunrunners.AOC, když hned tři z pěti jeho členů budou usilovat o úspěšnou obhajobu loňského titulu. V nové sestavě jsou navíc na LAN neporažení a nikdo od nich nečeká nic jiného než zlato.

Potrápit by je mohl Team Brute XPG, který jim dokázal na Tiger Masters sebrat mapu. Nejstabilnější sestavu na naší scéně má pak Trust.Universe, který vybojoval druhé místo v online části COOL Ligy. Kdo se bude na turnaji, jehož partnerem je i Chance, radovat?


Foto: Profimedia.cz

Přečteno: 137x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet