• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Šipkový pavouk: Ve čtvrtfinále je 8 627 soutěžících!

26. září 2018

Do Irska se sjela šipkařská elita. Michael van Gerwen, Peter Wright a spol. zápolí na turnaji v Dublinu. Koho favorizujete? Okořeňte si podnik série World Grand Prix soutěží Šipkový pavouk! Tipujte v období od 26. září do 6. října, kterým hráčům se zadaří v jednotlivých fázích tohoto prestižního klání. Během všech kol přitom bude možné jednoho šipkaře zvolit pouze jednou. Tipér, který dokráčí pavoukem nejdál, získá 250 000 Kč na sázení! Z prvního kola si cestu do toho dalšího proklestilo 14 317 soutěžících a na čtvrtfinále nyní vymýšlí taktiku už jen 8 627 klientů. Do jakého šipkaře vložíte svoji důvěru?


SOUTĚŽNÍ STRÁNKA PRO PŘIHLÁŠENÉ x PRAVIDLA

Soutěž se hraje výhradně na webu a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Chance, Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku. Je zdarma, není zapotřebí plnit každodenní limit vkladů.

Šipkový pavouk probíhá od 26. 9. do 6. 10. Soutěž vychází z turnaje, který se ve zmíněném termínu koná v irském Dublinu. Odehraje se celkem pět kol – první, druhé, čtvrtfinále, semifinále a finále. Ale pozor. Musíte se zapojit hned do prvního kola, později už k tomu nedostanete příležitost. Do dalších kol vždy postoupí pouze úspěšní tipující.

Princip soutěže? Podobný jako u Fotbalového pavouka. Tipněte si v každém kole jednoho borce, jenž podle vás postoupí do další fáze turnaje. Daného šipkaře už si ale v následujících kolech nebudete moct zvolit. Každého účastníka si tedy lze vybrat pouze jednou. Pokud váš favorit postoupí, jdete s ním do dalšího kola i vy. Když vypadne, hra pro vás končí. Své tipy můžete libovolně upravovat do uzávěrky daných zápasů v rámci daného kola. V případě, že máte na aktuální kolo natipováno a duel vámi zvoleného šipkaře už začal, tak přetipovat již není možné.

Příklad: Ze zápasů úvodního kola turnaje se mi zamlouvá postup Iana Whitea. V prvním kole tak tipuji Angličana. Uspěl? Jdu dál. Ve druhém kole ukazuji na Garyho Andersona (Whitea zvolit nemůžu, protože jsem ho tipoval v kole prvním). Opět trefa do černého? Super, čeká mě čtvrtfinále. V něm se mi líbí Peter Wright. Další zásah! Ze semifinalistů Anderson, Van Gerwen, Wright a Cross si vybírám Roba Crosse (Andersona ani Wrighta už tipovat nemůžu – hrál jsem je ve druhém kole, respektive ve čtvrtfinále). Trefa! Teď už jen zbývá určit vítěze finále mezi Van Gerwenem a Crossem… A tam je to pro mě jasné. Klikám na Van Gerwena (Crosse tipovat nemůžu, „využil“ jsem ho v semifinále).

Jak je vidět z uvedeného příkladu, je zapotřebí jisté dávky prozíravosti. Dívat se dopředu a své top favority si „šetřit“ do pozdější fáze soutěže/turnaje. Kdo bude v semifinále? Kdo by to mohl celé vyhrát (abych si daného šipkaře-budoucího vítěze vybral právě až v klíčové bitvě o titul a ne dříve)? Pokud se vám stane, že už nemůžete nikoho tipovat, protože jste šipkaře zahráli v předchozích kolech, počítá se vám poslední úspěšný tip.

Ten, kdo dojde nejdál ze všech, získá odměnu 250 000 goldenů. V případě, že výherců bude více, cena se mezi ně rozdělí.

A kde tedy hrát? Svoji soutěžní stránku naleznete po přihlášení na herní konto v záložce SOUTĚŽE. V nativní aplikaci najdete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Přečteno: 4 177x

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet