• AKU
Tento tiket je zatím prázdný, sázku přidáte kliknutím na příslušný kurz.
Analýzy

Česká liga živě na streamu: Start na Dukle!

17. červenec 2018

V pátek vypukne nová sezona elitní české fotbalové ligy. Sledujte všechny zápasy živě na streamech! Mistrovská Plzeň jde na Duklu, se kterou zahájila i minulý ročník. Tehdy Viktoria zbořila ambice Pražanů jasně 4:0! Zaválí Západočeši i tentokrát? „Z dlouhodobých statistik je pro ně Dukla jedním z nejoblíbenějších soupeřů – jejich průměrný počet vstřelených branek proti tomuto týmu je 2,44 (průměr ze všech je 1,45). Dva góly dají i teď,“ hlásí Borivoj_udatny (v kurzu 1,74). Souhlas? Vsaďte si a předehrávku 1. kola si užijte v přímém přenosu na streamu!


LIVE STREAM + LIVE SÁZKY: TADY

Sdílejte tikety a analýzy a získejte odměnu v programu goldeny za sdílení.

OrokuSaki také čeká alespoň dva zásahy hostů. Proč? Jako jeden z důvodů ve své podrobné prognóze zmiňuje atmosféru v mužstvu z Julisky, která dle jeho mínění není ideální.

Na stranu Plzně se kloní drtivá většina největší sázkařské komunity. Ve svých analýzách přitom vyzdvihují její vhodně doplněný kádr (Ekpai, Pernica, Procházka, Bucha), zkušenosti či povedenou přípravu.

Naopak Pražané podle pata0202 doplatí mimo jiné na absenci tvůrce hry a Bunda3 označil Pavla Drska za špatnou volbu na pozici hlavního kormidelníka dejvického klubu.

Naplní Viktoria úlohu favorita?


Foto: sport-pics.cz/Pavel Lebeda

Přečteno: 213x

Kurzová nabídka:

Komentáře k článku

Chcete přispívat do diskuzního fóra? Přihlaste se do svého herního konta u Chance, nebo si konto zdarma založte!

Založit účet